Skocz do zawartości
Forum

Brak masturbacji a zdrowie mężczyzny


Gość Jacek1993

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota 0163

Ludzie niczego nie uszanują,a tym bardziej tego,że ktoś ma inne zdanie.Jacku,jestem pełna podziwu dla tego,co piszesz.W takich chwilach myślę,że są w tym kraju jeszcze porządni ludzie,a nie wyzuci do końca i bez jakiejkolwiek moralności,jak Twój przedmówca.Jestem dumna z takich odważnych ludzi,jak Ty.

Odnośnik do komentarza

Wiesz,co ,Zwłaszcza teraz w Wielkim Poście takie wyrzeczenia z Twojej strony mają dla Pana Boga ogromną wartość.Nie przestawaj się starać,a Bog na pewno nie pożałuje Ci Łaski wytrwania w dobrym.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

ja tam wale gruche codziennie, z żoną też bzykam się prawie codziennie i dochodzę bez problemu, Jacku zamiast budzić się z mokrymi slipami trzepnij porządnie kapucyna, to dobrze robi na psychiczne samopoczucie a po twoich ostatnich postach widać że jesteś w silnej desperacji. Po dziewięciu dniach posuchy uważaj żebyś kibla nie rozwalił,
powodzenia i nie słuchaj tych panien co tłumaczą że to takie szkodliwe, każdy szanujący się facet wali gruche czy to się paniom podoba czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek1993

Dziś 9 dzień,wytrzymałem chodź nie jest łatwo,jak tego nie robie czuje sie znacznie lepiej.Jak to robiłem to czułem sie okropnie źle,miałem depresje,stany samobójcze,teraz wiem że warto żyć w czystości i tego dotrzymam.

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek1993

Prowadze skromne życie,od 9 roku życia choruje na łojotokowe zapalenie skóry twarzy,można powiedzieć że walcze z masturbacją i chorobą skóry,jeśli chodzi o znajomych to mam tylko jednego kolege,który niestety trwa w tym nałogu,jestem nieśmiały nie mam koleżanek,moje życie to walka z chorobą i masturbacją.

Odnośnik do komentarza
Gość OnPoiPrzed

Ty przestań się nad tym skupiać i ciągle pisać jak to Ciebie ochota na seks męczy. Idź na dwór, pobiegaj, pograj w piłkę.

I przestań tu pisać, bo sama nazwa forum "FORUM SEKS" Ci w tym nie pomaga, a tym bardziej ciągłe o tym gadanie/pisanie.

Don't waste Your time!

Odnośnik do komentarza

Lekko nie masz Jacek,ale dasz radę.Ja przetrwałam kilkuletnią depresję i półtoraroczną terapię.A teraz cieszę się życiem-i tak zostanie.Nie wierzę w to,że w życiu nie będzie problemów,ale w to,że zawsze będę z nimi brac się za bary.A motorem mojego życia jest dla mnie wiara.To mój jedyny punkt odniesienia wszystkich dziedzin życia.Z Bogiem dam radę zawsze!Wiem,że Ty też:)Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

...bo jesteś zdrowym facetem, a religii do tego nie mieszaj, teraz sam przeanalizuj czy warto walić i mieć ciut moralniaka po..., czy nie walić i chodzić nabuzowanym i znerwicowanym, i myśleć cały czas tylko o jednym.
DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE!
bozia dała rozumek, to go używaj

Odnośnik do komentarza

no wiec teraz chyba spoko, co?
był czas, ze ja tez onanizowałem się kilka razy dziennie, a czasami ponad miesiąc wytrzymywałem bez sexu, stary - nic na siłę, nikt tu nie da Ci idealnej rady na życie, poczytaj posłuchaj co mówią inni..
tak już jest, że czasami facet myśli kutaskiem , a nie głową, ale takie uroki młodości, zapewniam Cię, że głowa i rozum potrzebny jest facetowi w każdej chwili, nawet w sexie, bo sex z głową jest o wiele przyjemniejszy niż bez...
młody jesteś, wiec na razie masturbacja, botem sam zdecydujesz czy wystarczy sex z partnerka, czy zostaniesz przy masturbacji od czasu do czasu...
wiedz, że nie jesteś z tym problemem sam, chyba nie ma chłopaka w Twoim wieku, co tego nigdy n ie robił...
pozdrawiam i ciesz się życiem i młodością, nie rób niczego wbrew sobie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...