Skocz do zawartości
Forum

Słaba erekcja i przedwczesny wytrysk


Gość desmond

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Ze swojej strony to na pewno podpowiem żel dr Penigreat ze strony drpenigreat.pl. Na długo wystarcza, nie mam od niego jakiś wyprysków czy innych zaczerwienień...no jakby nie patrzeć w dość delikatnym i intymnym miejscu :P Jestem dużo sprawniejszy odkąd zacząłem się smarować, nie mam problemu ani na początku ani przy końcówce ;-)

Odnośnik do komentarza

Aktualnie biorę tabletki cum on. Dowiedziałem sie o nich na tym forum i są bardzo dobre i pomagaja. Nawet lepiej niż się wcześniej spodziewałem. Mam jednak takie pytanie. Czy od tych tabletek się nie uzależnię? Czy jak zacząłem brać i biorę 3miesiące to muszę je brać nieustannie? Co się stanie jak przerwę?

Odnośnik do komentarza

Nikt tego nie wie i sam się nie dowiesz, dopóki się nie przekonasz i nie przetestujesz. Może się okazać,ze nadal będziesz ich potrzebował, może się okazać, że już nie. I że będziesz mógł przerwać przyjmowanie.Cum on są środkiem na bazie l Argininy i nie uzależniają od siebie.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie możesz dać sobie na razie spokój i przerwać ich branie. Brałem cum on przez 4 miesiace, potem stopniowo zmniejszałem dawkę tabletek Na początku aby pomogły musiałem brać 2 tabletki dziennie, potem zmniejszyłem dawkę do jednej tabltki dziennie, a potem to już w ogóle brałem okazyjnie. Aktualnie nie biorę ale jeśli znów dopadna mnie takie problemy, to na pewno sie na nie zdecyduję. Wcześniej brałem inne środki (na przykład maxon). Wychodziły o wiele drożej i nie dawały takiego stałego działania. Działały jak brałeś. A jak przestawałeś to już nie dzialały A za coś takiego dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Najproście wypróbować maxon active, bo dziła w kilkanaście minut. Miałem podobny problem. w dodaku erekcja może była, ale nie tylko niezbyt mocna, ale nagle zwyczajnie znikała i wtedy był problem, bo ciężko było ją ponownie wywołać, a próbowaliśmy wielu rzeczy łącznie z różnymi gadżetami, czy bielizną. Niestety, dopiero wsparcie maxon active dało dobry rezultat.  Na mnie to zadziałało, a teraz biorę rzadziej niż kiedyś i nie ma prolemu. Natomiast jeżeli coś takiego nie wywoła erekcji, to chyba lepiej skonsultować to z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Gość Logopeda Sieradz

Ja miałem podobnie ale bardziej poważny problem bo z jednej strony przedwczesny wytrysk a z drugiej słaba erekcja. Żadne specyfiki nie działają na jedno i drugie jednocześnie bo to się wyklucza bardzo długo sie namęczyłem żeby znaleźć jakiś sposób na opóźnienie wytrysku i jednocześnie wzmocnienie erekcji, przetestowałem dziesiątki preparatów i sposobów opisywanych w internecie, również alkohol, popersy itp... jak na razie najlepiej sprawdzają się  preparaty Angielskie oraz tabletki Stud Pills oraz spray o tej samej nazwie z Lidokainą jednakże teraz stosuje tylko te tabletki bo po lidokainie - jest to znieczulacz w stomatologii miałem trochę problemy z utrzymaniem erekcji. Biorę tylko przed stosunkiem to też jest plus tego.

 

Odnośnik do komentarza
Gość gosc 758734597
W dniu 28.04.2020 o 07:16, Gość Logopeda Sieradz napisał:

Pytałem juz się na innym forum bez odpowiedzi. Czy można mieszać te tabletki Stud Pills z alkoholem????. Wziąłem je już kilka razy i ok. działają, wybieram się na imprezę i co wtedy??

 

Odnośnik do komentarza

Przy problemach z erekcją raczej nie piłbym alkoholu. A co do środków, to mi bardzo pomógł maxon active. Działa bardzo szybko, bo wystarczy kwadrans, w moim wypadku, zeby była mocna erekcja.  Jeżeli problem jest powazniejszy, to chya tylko lekarz może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Gość senior5

też maxon znam i kilka razy stosowałem u siebie, fajna sprawa bo jak mamy ochotę na dłuższy seks to łykam tabletkę, chwila gry wstępnej i możemy się bawić, kiedyś brałem jakieś suplementy z żeń szeniem to jakikolwiek efekt pojawiał się po kilku godzinach, na spontanie nie można vyło działać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...