Skocz do zawartości
Forum

Erekcja młodego mężczyzny


PTF

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk567

U mnie cum on okazały sie o wiele skuteczniejsze od maxona i braverau. Przeskoczyłem na nie bo zacząłem odczuwać negatywne objawy wynikające z przyjmowania tych pozostałych tabletek. Bolała mnie głowa oraz miałem zawroty głowy (no i mocno się z tego powodu scykałem....). W przypadku cum on niczego takiego nie ma a działanie podobne, a może nawet i lepsze bo oprócz lepszej erekcji mam jeszcze większą ochotę na seks.

Odnośnik do komentarza

Oj zdziwiłbyś się ilu mlodych mężczyzn ma tego typu problemy.Nie jest to jedynie domena starszych panów. W każdym wieku praktycznie można mieć problemy z erekcją. Wiele osób po prostu się do tego nie przyznaje. Bo i nie ma się czym tutaj chwalić.Tym bardziej kolegom. Właśnie dlatego wspomniałem tutaj o środkach bez recepty. W składzie mają L argininę, która jest bezpieczna ponieważ nie uzależnia. Tak jak to moze robić sildenafil. Polecam środki takie jak Viamen, braveran, ewentualnie penis complete. Ze wszystkich mają moim zdaniem najlepszy skład.

Odnośnik do komentarza

Tak Brałem viamen. Miałem swego czasu stresy w pracy, trochę problemów osobistych i to wszystko odbiło się na mojej erekcji. viamen jest bez recepty ale polecił mi go urolog. Który powiedział, że jak nie zadziała to trzeba będzie wprowadzić coś mocniejszego. Na przykład sildenafil.Na szczęscie zadziałało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wybór naturalnych suplementów diety to może warto sprawdzić Top Dystance to bardzo fajjny suplement o naturalnym składzie który zawiera 4x więcej substancji aktywnych. Możesz zajrzeć na https://hardmasa.pl/top-dystance/13-3-x-top-dystance-tabletki-na-erekcje-59001553.html?search_query=top+dystance&results=33 gdzie będziesz mógł go w dobrej cenie kupić. U mnie bardzo duża zmiana na plus!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wybór naturalnych suplementów diety to może warto sprawdzić Top Dystance to bardzo fajjny suplement o naturalnym składzie który zawiera 4x więcej substancji aktywnych. Możesz zajrzeć na https://hardmasa.pl/top-dystance/13-3-x-top-dystance-tabletki-na-erekcje-59001553.html?search_query=top+dystance&results=33 gdzie będziesz mógł go w dobrej cenie kupić. U mnie bardzo duża zmiana na plus!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...