Skocz do zawartości
Forum

Erekcja młodego mężczyzny


PTF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem mężczyzna w wieku 18 lat. Na co dzień mam problem z erekcją, co mnie stresuje za kazdym razem. Podniecaja mnie kobiety i tylko kobiety. Mam dziewczyna, z ktora chce uprawiac seks tylko problem tkwi w tym, ze erekcja nie jest pelna. Nie posiadam rannej pelnej erekcji nawet. Ogladalem porografie bardzo czesto w wieku 15-16 lat i masturbowałem sie wiele razy na dzien, lecz teraz tego nie robie zaprzestalem z tym. Mam bardzo duzo ochote na to by uprawiac seks z partnerka, ale gdy dochodzi do czegos konkretnego ja czuje sie nie pewnie i boje sie, ze znow sie nie uda. Na codzien uprawiam sport, ktory mi zajmuje połowe dnia po czym jestem bardzo zmeczony, dodatkowo mam specjalna sporotowa diete, (nie spozywam zadnych dopalaczy) bardzo malo imprezuje oraz praktyczynie w ogole nie spozywam alkoholu oraz nie pale... Nie jestem zadnym 'grubasem' tylko wysportowanym mężczyzna. Zauwazylem rowniez, ze dorastam wolniej niz moi rówieśnicy i tu sie zastanawiałem moze nie jestem gowtowy na to? Mam jakas blokade w głowie i nie wiem jak sobie z tym poradzić... Wydaje mi sie, ze zadnych zaburzeń hormonalnych nie mam, poniewaz bylem badany na takie rzeczy. Myslac o seksie z partnerka jestem bardzo podniecony i chce to w koncu zrobic, ale nie potrafie przez niepełną erekcje, co mnie bardzo denerwuje. Wyczytałem w internecie, ze czasem ciezko sie 'przerzucić' na kobiete. Bardzo rzadko sie masturbuje, ale gdy juz to zrobie i mysle o partnerce to jestem bardzo, a to bardzo podniecony. Chcialbym w koncu byc szczesliwy i nie stresowac sie za kazdym razem czy sie uda. Czy znacie jakies dobre sposoby na to by byc rozluźnionym, bo wydaje mi sie, ze problem twki w tym, ze jestem zestresowany przed kompromitacja. Gdy sie caluje z partnerka to członek sam staje, lecz jest to dalej niepełna erekcja. Gdy bylem pod wpływem alkoholu, a partnerka 'bawiła sie' nim to erekcja była pełna... Bylem wtedy rozluźniony i pewny siebie, chociałbym sie tak czuć normalnie. Proszę was o pomoc. Niech się ktoś udzieli kto przez to przeszedł... Czuje sie załamany na mysl o tym. Dziekuję

Odnośnik do komentarza

że brakuje mi odpowiedniej weny twórczej, napisze krótko, że sam wyobrazajac sobie rozne sceny erotyczne podniecalem sie bardzo, a gdy poszlem na dziwke(nie stac mnie na kobiete) okazalo sie że niewiele czułem, bedąc jeszcze raz u nastepnej dziwki okazało sie ze bardziej patrzyłem na włączony tv

Odnośnik do komentarza

Wiem sam miałem podobny problem, jest taka blokada ale musisz szczerze pogadać ze swoją dziewczyną i nic na siłę.. Powoli jak nie od razu to za chwile i jakoś mi się udało i teraz moja partnerka ma 2 razy dziennie po 2 orgazmy.. a sprzęt śmiga jak należy:)

Odnośnik do komentarza

Witam.
21 lat na karku, jedna partnerka seksualna. Problem polega na tym, że mam mocną erekcje tylko wtedy, gdy stymuluje swojego penisa ręką. Albo wtedy gdy partnerka mnie pieści. Jeśli jednak zaprzestane stymulacji, to erekcja ustępuje, no i wydaje mi się że podniecenie także, bo bardziej jestem podniecony gdy mam erekcje niż gdy jej nie mam. Są problemy z założeniem prezerwatywy, bo od razu robi się miękki, stresuje się wtedy i za szybko dochodzę.

Od czasu do czasu mam poranne erekcje, jeśli nawet nie mam, to wystarcza delikatna stymulacja abym dostał erekcji. W nocy jak się przebudzę to członek też czasami "czuwa". Zaznaczę jeszcze że podczas porannych erekcji, penis stoi dłużej na baczność. Zauważyłem też, że od dłuższego czasu mam zmniejszone libido, jakaś mniejsza ochota na seks. Może to wpływ złej diety, którą zawsze praktykowałem (praktycznie zero warzyw), zwiększyłem jednak warzywa w diecie, zacząłem brać żeń szeń bo podobno pomaga, ćwiczę od 2 miesięcy na siłowni, dorzuciłem sobie do suplementów arginine i tribulusa które to podobno zwiększają libido.

Czy to wina masturbacji? Wydaje mi się że tak, w końcu gdy się masturbuje (a raczej masturbowałem, wcześniej robiłem to codziennie, albo kilka razy dziennie, teraz ograniczyłem się do góra 1 razu na tydzień - 2 tygodnie miną w poniedziałek)

Jeśli to wina masturbacji, to po jakim czasie od zaprzestania masturbacji erekcja będzie zanikać dopiero po wytrysku? Tak jak to powinno mieć miejsce, niestety w moim przypadku tak nie jest, przez co są cholerne problemy z założeniem prezerwatywy, na dodatek stresuje się przy zakładaniu jej, bo wiem, że w każdej chwili może mi opaść. A może w ogóle powinienem odstawić masturbacje? Nawet gdy przez tydzień się nie masturbowałem to nie odczuwałem jakiejś mega ochoty na seks, tak jak to powinno mieć miejsce. Może to wpływ stresu po ostatniej wpadce gdy to skończyłem za wcześnie. Sam nie wiem.

Proszę o odpowiedź, co może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Na kłopoty z erekcją może się złożyć kilka czynników, m.in. stres i zła dieta. Zmiana odżywiania i trybu życia powinna przynieść poprawę, ale nic się nie dzieje od razu (przecież na nasze zdrowie, także seksualne pracujemy latami). Bardzo dobrze, że zdecydowałeś się zmienić dietę i zacząć uprawiać sport. Ze swojej strony polecam Ci jeszcze spray na poprawę erekcji. Sam stosowałem, kiedy miałem kłopoty w pracy i odbijało się to na mojej erekcji. Teraz już na szczęście jest wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza

hej. Zdecydowanie musisz się troche bardziej wyluzowac. Myslenie cały czas o tym i obwinianie się w niczym nie pomaga a może Cie zablokowac jeszcze bardziej. Sam kiedys walczyłem z brakiem porannej erekcji i po kuracji permemem wszystko wróciło do normy

Odnośnik do komentarza

No na pewno w tym wieku nie decydowałbym sie na środki zawierające sildenafil. Po pierwsze takie środki maja dzialanie uzależniające. Po drugie mogą bardzo negatynie wpływać na wiele sfer. Nie wspominając o tym, ze wiele osób przy długiej terapii zaczyna odczuwać objawy uzależnienia.A warto jest uzależnienia unikać jak tylko można....
Sugeruję coś na bazie L argininy. Aktualnie jeden z lepszych składów tabletek maja tabletki Cum on.

Odnośnik do komentarza

Sam aktualnie biorę tabletki Maxon i działają jednak denerwuje mnie w nich jeden fakt. Mianowicie jak wezmę tabletkę to jest ok i nie mam problemu z erekcją przez jakieś 2 godziny po wzięciu. Jednak w sytuacji jak zapomnę o tabletce to wszystko wraca do poprzedniej sytuacji i znowu mam problemy z erekcją. Chciałbym coś co będzie działało na stałe.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

masturbacją, pewnie w dodatku na sucho, wyrobiłeś nawyk silnego tarcia.
teraz w luźnej i śliskiej piździe tarcie jest za małe by utrzymać erekcję i się puścić.
Musisz zrezygnować z gumy i przejść na globulkę Oval Patentex i dni niepłodne dziewczyny. Notabene, 11 dni przed miesiączką to dni niepłodne. Jak wsuniesz gołego penisa do pizdy, to na 100% zachowa się poprawnie, a jak strzeli spermą za szybko, to następny strał będzie opóźniony i zadowli dziewczynę. Po seksie pamiętajcie o prysznicu, bo będziecie jechać zgniłymi śledziami.

Odnośnik do komentarza
Gość ciąg dalszy

guma otępia odczuwanie przyjemności, więc musisz kopulować na golasa, ale z zachowaniem antykoncepcji.
Seks poprzez gumę, to tak jak lizanie cukierka przez szybę. Poza tym orgazm powiązany jest z wytryskiem nasienia, i im więcej go tryska, tym jest przyjemniej. Na optymalną ilość spermy wpływa dobre odżywianie, zdrowy tryb życia. Nie szukaj tabletek, bo w sterczu urośnie ci gruczolak, i wtedy będzie chuj nie seks.

Odnośnik do komentarza
Gość Pytaniee

Jak u ciebie z wytryskiem spermy? Sama erekcja, jeżeli ty się nie spuścisz, to chuj nie seks, ale dla ciebie, bo kobiecie to nie przeszkadza, gdyż często wymaga długiego rżnięcia by szczytować.
Masz obfity wytrysk czy wyciek w postaci kilu kropel ?

Odnośnik do komentarza

No to wlaśnie takie są tabletki Cum on oraz maja stałe działanie. Tylko trzeba wykazać się tutaj odrobiną cierpliwości bo jak weźmiesz kilka tabletek i nie zobaczysz efektu to jeszcze nic się nie dzieje (na efekt trzeba troche poczekać). Ale z czasem działanie będzie stałe i coraz lepsze.

Odnośnik do komentarza

Z własnego doświadczenia mogę Ci napisać, ze są to jedne ze skuteczniejszych środków na erekcję, jednak nie mogę Ci zagwarantować, że na pewno na Ciebie podziałają z uwagi na to, że każdy na takie środki reaguje inaczej i na jedna osobę mogą podziałać o wiele lepiej, na drugą trochę gorzej. Polecam kupic sobie jedno opakowanie. Wypróbować i sam zobazysz.

Odnośnik do komentarza
Gość Student AM 21

Też tak miałem, ale do czasu. Zamiast gumki używaj globulki Oval Patentex i to tylko w dniach niepłodnych, gdyż waleniem konia suchą dłonią wyrobiłeś nawyk silnego tarcia, a śliska pizda tego nie uczyni, no, chyba, że posypiesz tam piaskiem.
Następnie prowadź taki tryb życia, by organizm wyprodukował niezbędną ilość zawiesiny sterczowej dla plemników, co jest konieczne by mózg polecił wytrysk spermy, a co daje ogromną przyjemność zwaną orgazmem. Szczegóły proponuję wyguglać na
www.vademecum-zdrowia.cba.pl
Krew może zalać. Wielu, za przeproszeniem, buraków, ciągle biadoli szukając rakotwórczej chemii, a nie potrafi skorzystać z vademecum zdrowia, gdyż widać to po znikomym przyroście licznika.

Odnośnik do komentarza
Gość rozwiązaniee

cyt.:
Mam bardzo dużą ochotę na to by uprawiać seks z partnerka, ale gdy dochodzi do czegoś konkretnego, ja czuje się niepewnie i boję się, że znowu się nie uda.

rozwiązanie:
dziewczyna wali ci konia z wytryskiem, czyli masz seks zaliczony. TY przypinasz se dildo do bioder, smarujesz je i wejście do pochwy lubrykantem KY. Włazisz na nią i tuchami ftykcyjnymi doprowszasz ją do orgazmu. Powinna, jeśli jest zdrowa, szczytować po 10-ciu minutach.
Po odpoczynku dzieczyna robi ci oral ze spustem do buzi. Ty znowu przypinasz dildo i zabawa od nowa. Po kilku orgazmach idziecie pod prysznic, by za kilka godzin nie jechać zgniłymi śledziami. Narka biedny buraczku.

Odnośnik do komentarza

i koniecznie wszystko na golasa, czyli bez gumki. Zabezpieczeniem niech będzie dzień niepłodny i globulka Oval Patentex. No, chyba,
że dziewczyna ma spiralkę lub
a. hormonalną, to wtedy nic nie trzeba, tylko spuszczać się z obopólną rozkoszą. Skoro ty jesteś smarkacz, to dziewczyna też, i o takiej antykoncepcji wie tyle co cielę o tańcach. Hę?

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 18-stą wiosnę i pod staniczkiem jeszcze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno hycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...