Skocz do zawartości
Forum

Seks z wykastrowanym mężczyzną


Gość lOOla

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio oglądałam że niektórzy faceci sie kastruja bo to dla nich "lepsze" ale nie rozumiem w jakim sensie lepsze? Po co ktos chce sie kastrowac i jak on pozniej uprawia seks? Nie rozumiem tego.
Chetnie dowiem sie co o tym sadzicie a moze ktos chcialby sie wykatsrowac albo juz to zrobil?

Odnośnik do komentarza

Ci ktorzy pisza o...kastracji,po prostu klamia,poniewaz w Polsce kastracja jest zabroniona prawnie.Koniec i kropka.Mozna sobie podwiazac nasieniowody,co tez jest bardzo trudne do uzyskania zezwolenia,chyba ze ze wskazan medycznych.Kastracja nie wchodzi w ogole w gre.Po prostu i bardzo dobrze za tak stanowi prawo.Pomyslcie troche.

Odnośnik do komentarza

Chirurgiczna kastracja czyli orchiektomia a więc usunięcie męskich gonad jest postępowaniem z wyboru przy raku jądra.
Nie usuwa się jąder dlatego, że ktoś ma takie życzenie. Takie działanie byłoby nie tylko nieetyczne, ale przede wszystkim wyczerpywałoby znamiona przestępstwa. Mężczyźni mający takie życzenie i dążenie manifestują tym samym objawy choroby psychicznej. Media plotkarskie obiegła niedawno wzmianka o tym, że pewien mężczyzna z Polski który uprzednio polecił wytatuować całe swoje ciało na czarno poddał się kastracji w Meksyku. Odniosłem wrażenie, że został przedstawiony jako ofiara polskiej opieki zdrowotnej, gdzie w Polsce odmówiono mu wykonania tego zabiegu. W swojej wieloletniej praktyce psychiatrycznej miałem do czynienia z kilkoma mężczyznami którzy mieli takie dążenie i zamierzali lub już samodzielnie pozbawili się klejnotów. Wszyscy chorowali na psychozę. Konsekwencje zawsze są takie same, czyli rozwój zespołu pokastracyjnego z kaskadą zaburzeń metabolicznych, przy których zerowe libido jest wręcz niczym. Zerowe libido oznacza naturalnie całkowity brak zainteresowania seksem, no chyba że teoretycznie na płaszczyźnie intelektualnej, przy czym nie leczy psychozy. Z przykrością stwierdzam, że są na świecie lekarze, którzy dla pieniędzy prowadzą nieetyczną działalność a nawet działalność przestępczą. Polska na szczęście generalnie do takich krajów nie należy, gdzie można by było coś takiego kupić.
Istnieje też grupa mężczyzn fantazjujących o wykastrowaniu na gruncie swoich sadomasochistycznych preferencji seksualnych, lecz z oczywistych powodów nikt poczytalny nie wykracza poza obszar samej gry erotycznej w ramach BDSM.
Seks z wykastrowanym mężczyzną? To brzmi jak pocałunki z Jeźdźcem bez głowy.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Sex może uprawiać tylko bardzo zadko ponieważ testosteron jest produkowany przez nadnercza i erekcja jest możliwa oczywiście ta sprawa jest indywidualna dla każdego. Ale jeśli chodzi o sex to jest możliwy tylko że po kastracji zmniejsza się członek

Odnośnik do komentarza
Gość pomocnyadi@o2.pl

ale glupoty piszecie. po kastracji eunuch moze przyjmowac testosteron w zastrzykach. wtedy tylko kolor spermy się różni nic wiecej. od dawna szukam osoby ktora usunie mi jądra i moszne. zeby sam penis byl i nic nie wisiało. mam29lat prosze whatsapp +48793024180

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość pomocnyadi@o2.pl napisał:

ale glupoty piszecie. po kastracji eunuch moze przyjmowac testosteron w zastrzykach. wtedy tylko kolor spermy się różni nic wiecej. od dawna szukam osoby ktora usunie mi jądra i moszne. zeby sam penis byl i nic nie wisiało. mam29lat prosze whatsapp +48793024180

Dlaczego chcesz to zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...