Skocz do zawartości
Forum

Czy niektóre kobiety podnieca widok swojego faceta z inną?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam do Was pytanie, jestem ciekaw czy niektóre kobiety też mają taką fantazję jak niektórzy faceci.
Bo nie spotkałem się specjalnie z odwrotną sytuacją. Mianowicie chodzi o CUCKOLD.
W wersji standartowej to jest sytuacja taka gdy faceta niesamowicie podnieca sytuacja gdy jego partnerka, żona,
dziewczyna oddaje się innemu facetowi na oczach męża czasme mąż tylko patrzy czasem się dołącza różne są wiarianty.
Chodzi o to że ta zazdrość, złość, poniżenie i podniecenie jest bardzo silne. Ja miewam takie fantazje
ale nie wprowadzam ich w czyn bo to tylko fantazje ale są tacy którzy to realizują, i mają z tego przyjemność.
Nie spotkałem się za to z taką akcją gdzie to kobietę podnieca fakt że jej facet będzie w innej.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakłopotana ...

Ja bym nigdy nie pozwoliła na to, aby mój mężczyzna był w innej kobiecie, nie ma takiej opcji.. Nigdy o takim czymś nie fantazjowałam i na pewno nie będę ;) Oboje z narzeczonym stwierdziliśmy że zdrada jest najgorszym świństwem jakie można by było zgotować drugiej osobie i żadne z nas nie zgodziłoby się żebyśmy współżyli lub flirtowali na swoich oczach z kimś innym .. :) Czasami miewałam fantazje erotyczne z inną kobietą i zawsze chciałam spróbować jak to by było, ale to na pewno pozostanie tylko fantazją... ;)

Odnośnik do komentarza
Gość niewy......na

franca
austeria
kurczak co Ty gadasz, jak ktoś myśli o tym aby jego druga połowa na jego oczach ruchała się z innym to przywraca Ci to wiarę w ludzi? a to takie strasznie ważne jest, żeby każdy miał takie fantazje jak Ty, bo bez tego ludzie nie istnieją?

W pełni popieram:)


Ja też popieram to obleśne, z dwoma facetami zawsze

Odnośnik do komentarza
Gość niewy......na

franca
Niewy...na, zgadzam się z Tobą, tylko uważam, że jest to nie jest fajne bez względu na to, czy mamy do czynienia z sytuacją: 2faceci i kobieta, czy z sytuacją:2 kobiety i facet:)

Fakt. Ja takie zabawy mam za sobą, trójkącik z kumpelą i moim byłym facetem erotomanem. Z mężem takie zabawy mi nie w głowie. Za młodu robiłam różne sex eksperymenty i wiem co mi odpowiada, a co nie.

Odnośnik do komentarza

dla mnie to trochę dziwne, mieć takie fantazje, niezależnie od tego jak na t patrzeć czy w formie żartu czy tak na poważnie. No bo jak to tłumaczyć, że co chcemy podejrzeć - to sobie lustro można powiesić nad łóżkiem, albo co chcemy dogodzić, urozaicić partnerowi życie erotyczne? To co my już mu niestarczamy...

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza
Gość ffffffffff

Obleśne, moim zdaniem nie można prawdziwie kogoś kochać i mieć takie fantazje. Zabiłabym na miejscu faceta gdybym zobaczyła go z inną, a wyobrażanie sobie czegoś takiego...?! Normalne to to nie jest raczej, rozpusta i ohyda.

Odnośnik do komentarza
Gość koteczka123w

A wiec nie tylko sa takie kobiety co maja takie fantazje sa i takie co to robia :) moj maz po sexie z inna opowiada mi wszystko z detalami drobnymi nawet i mam taki odlot ze sprawdzam okna przed zeby sasiedzi nie zazdroscili :) ale i odwrotnie ja opowiadam mojemu co robilam z innym :) tez go kreci ze az cos :) jestesmy 27 lat razem dzieci dom robimy to od lat :) kochamy sie jak warjaci, znajomi dawno sie porozchodzili nawet po dwa razy :) i dziwia sie ze my ciagle tacy namietni do siebie po tylu latach jestesmy bo jestesmy :) co nie znaczy ze to dla wszystkich recepta na udany sex :) trzeba sie naprawde dobrac miec zaufanie rozumiec potrzeby wzajemne :) wtedy majac 50 lat nie konczysz na zawsze z sexem znudzeni saba po latach lecz tryskasz energia chcesz i podobasz sie faceta tak ze 20 lat mlodsze robia wielkie oczka :) a i maz jest ponetny dla 30 latek nawet :) urolog sie tylko dziwil ze prostate ma wielkosci 25 latka :) a kolega siusia 10 minut na raty ale sex przestali uprawiac z zana majac 41 :( tak ze drogie Panie dbajcie o meza nie tylko w kuchni :) a on bedzie i o was dbac jak o najwiekszy skarb nawet po xxx latach :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...