Skocz do zawartości
Forum

Silikonowe nakładki na penisa


Gość lazur

Rekomendowane odpowiedzi

A ja miałem nieprzyjemną przygodę: kupiłem nakładkę przedłużająco pogrubiającą. Nakładka taka jest skonstruowana tak, że jej część przedłużająca jest poprostu wypełniona już wkładem, natomiast jej część "pusta" jest pusta czyli możesz ją nawinąć na penisa i teraz w tym całe nieszczęście: podczas sosunku, mój penis oklapł i się skurczył zostawiając pustą przestrzeń naprawdę pustą, podczas gdy przedłużenie wypełnione wypełnieniem wciąż było twarde. Wyciągając nakładkę z dziewczyny, jej wejście do pochwy ścisnęło nakładkę w miejscu gdzie była pusta (bo mój penis oklapł) natomiast jego wypełniona usztywniona główka (przedłużenie) wciąż było dosyć pokaźne i nie chciało wyjść. Podczas wyciągania sam czubek nakładki nie jako został wyciśnięty przez wejście do pochwy i PĘKŁ ... tak, że wkład który wypełniał przedłużający czubek został w środku pochwy dziewczyny... Bardzo bardzo się przestraszyłem. Musiałem dosłownie włożyć w dziewczynę rękę, aby wygrzebać zagubiony w środku wkład... MASAKRA...

Odnośnik do komentarza
Gość rozwiązaniee

taka nakładka powiększająca penisa spełnia rolę tylko dla kobiety wymagającej długiego tarcia o łechtaczkę i punkt G by szczytować. Mężczyzna natomiast nie ma szans spuścić się w nakładce, więc nie spełnia roli prezerwatywy, jak ktoś tu palnął.
Rada, by nakładka nie zsunęła się: zastosować klej mocujący do protez zębowych i po sprawie!!!!. Baba będzie zadowolona, a ty będziesz miał tylko trochę kłopotów ze zmyciem kleju. Notabene, skoro klej jest obojętny dla śluzówki jamy ustnej, to tym bardziej będzie dobry dla pizdy.

Odnośnik do komentarza

cyt.:czubek nakładki nie jako został wyciśnięty przez wejście do pochwy i PĘKŁ ... tak, że wkład który wypełniał przedłużający czubek został w środku pochwy dziewczyny... Bardzo bardzo się przestraszyłem. Musiałem dosłownie włożyć w dziewczynę rękę, aby wygrzebać zagubiony w środku wkład... MASAKRA...
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Aleś dzięcioł, trza było wziąć pensetę z obłymi końcami i delikatnie wybadać nakładkę i ją wyciągnąć!!! To rada na przyszłość dla Ciebie i innych PT Dzięciołów!!!!
Znam kobietę, która z głupim tamponem, który utkwił w pochwie, poleciała do gina, i zapłaciła 200 za wizytę i 100 za "zabieg"

Odnośnik do komentarza

Razem z żoną jesteśmy już 23 lata i mamy świetne życie seksualne nie boimy się nowych doświadczeń, mamy mnóstwo różnych zabawek między innymi mieliśmy już kilka nasadek na penisa. Jestem facetem z rozmiarem penisa 17 cm. długość i 14,5 cm. obwodu raczej średni europejski rozmiar, obecnie mam nakładę przedłużającą o 5 cm. i 1.5 cm. pogrubiającą co do doznań żony twierdzi że ma świetne orgazmy, a co do moich doznań świetna sprawa stosunek jest o wiele dłuższy za sprawą tego że świetnie uciska członka możemy śmiało polecić.

Odnośnik do komentarza

coś takiego jest korzystne jedynie dla kobiety, bo u mężczyzny otępia doznania tak jakby lizał cukierka przez grubą szybę. Wytrysk w takiej nakładce jest niemożliwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To już lepsze przypinane do bioder dildo odpowiedniej wielkości , dildem zaspokojenie baby, a po tym na golasa spuszczenie się do pizdy.

Odnośnik do komentarza
Gość do K......of

niedrogi głupcze, dam ci zarobić kilka groszy byś się trochę podszkolił z fizjologii seksu. Mam dla ciebie z takim pokaźnym chujem robotę w Janowie Podlaskim: Otóż goniące się do ogra młode klaczki będziesz zadowalał swoim wielkim penisem, a za każdy udany numerek dostaniesz 10$ Podaj tu e-mail, to ci wyślę umowę o pracę.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Teraz na rynku jest taki wybór nakładek, że łatwo dopasować coś pod siebie. Razem z partnerem wybraliśmy nakładkę, która wyglądem przypomina prawdziwego penisa i zakłada się ją pod jądra aby nie spadała. Żel nawilżający do tego i mam o wiele lepszy seks niż dawniej. Wybraliśmy cielistą nakładkę FX https://etriskelion.pl/firm-pol-1531491835-Pipedream.html

Odnośnik do komentarza

Ekstender do powiększania penisa - https://prolongsystem.pl Używam podobnego sprzętu prawie 3 miesiące. Efekty są ok 3 cm przyrostu. To zupełnie normalne, że po pół godzinie trzba zrobić sobie 5-10 minut przerwy. W sumie to jak się zsumuje 8x 30 min to daje 4 godziny, wiec uzytkowanie nie jest takie proste i przyjemne. Dodam, ze na poczatku to po 20 minutach juz mnie bolalo, teraz moge ok 40 min w tym siedziec. Polecam ogolnie tego typu urzadzenia, ale przypominam, ze trzeba miec duzo cierpliwosci i wytrwalosci zeby osiagnac zamierzony efekt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...