Skocz do zawartości
Forum

Zbyt duży penis


Gość gabsen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość do Klaudyny

~aKlaudyna
14cm napisz jeszcze coś śmiesznego bo śmiech to zdrowie.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
moja niedroga i dziecinna Klaudyno, skoro takie bzdury piszesz, to pewnie jesteś takim zacofanym cielęciem, że nigdy swoim paluszkiem nie pieściłaś swojej łechtaczki i w ogóle nigdy nie przeżyłaś orgazmu. Wyobraź sobie, że ów paluszek zdolny jest wyzwolić orgazm łechtaczkowy, a jest o połowę mniejszy i cieńszy od penisa 14cm. Zapamiętaj cielę dembowe, by wyzwolić kobiecie orgazm musi być delikatne pocieranie o łechtaczkę obojętnie czym palcem, dildem czy siurkiem minimu 10 minut, a za gruby i za długi ch*j może swoim ogromnym tarciem zamiast dać przyjemnoć, tylko ją uszkodzić!!!!!!! Później taka okaleczona kobieta staje się kupą bezczuciowego mięsa, nadającą się tylko na galaretę. buuuaaaahhhhaaa, no, śmiej się teraz

Odnośnik do komentarza

pszepraszam, jest mi wstyt jak ch*j. Spróbuje najpierf swoim paluszkiem, ale msze opciąć pazóry , by nie zadrapać mojej lechtuni. Puźniej bede ćwiczyć różnymi dildami, asz wreszcie moja cipka nabieże kształtuf by wpóścić dóżego ch*ja.

Odnośnik do komentarza

Tak sie ósmiałam podczas czytania postuf, rze pieszcząc mojom cipeczkę zadrapałam wargę sromowom i poleciała kref. Czy mam iść na pogotowie, bo nie ómyłam łap, a HPV pomoć jest z bródu. Prosze o powarzne odpowiedzi, bym sie znowu nie zadrapała.

Odnośnik do komentarza
Gość W ostrych słowach

Pierwszy stopień ostrzeżenia przewiduje wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Z kolei drugi stopień oznacza, że przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...