Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar pochwy a wcześniejszy stosunek


Gość ja...04

Rekomendowane odpowiedzi

Poznalem kobiete ma 38l. Jej rozmiar ciala t ,,s,, o bardzo szzczuplej budowy ,,172 zrostu. ja 45 niepokoji mnie to ze podczas ostatniej zbzlizenia zauwarzylem ze pochwa jest tak duza ze prawie mozna stwierdzic ze miala stosunek z kims o znacznie widekszym rozmiaze czlonka jak w grubosci. I dlugosci ,od mojego a do zblizenia ddoszlo po 4h w tewdy to zauwa zylem czy ona. Miala stosunek. Bo nasze zblizenie bylo 2tyg wczesniej prosze opowied

Odnośnik do komentarza

Chciałem zapytać jak to jest, bo moje wcześniejsze dziewczyny były dziewicami i z ogromnym trudem mieściły się im w pochwie 2 palce, obecna twierdzi że zrobiła to tylko raz, przez chwile jednak w jej pochwie 2 palce łatwo się mieszczą? Czy ona mnie oszukuje i odbyła więcej stosunków, czy to już tak jest? Pomocy...

Odnośnik do komentarza

Po tym ile palców jest w stanie zmieścić w pochwie nie można wywnioskować tego ile odbyła stosunków ! Jest to zależne od budowy anatomicznej oraz od wcześniejszego życia seksualnego owszem, aczkolwiek nie ma żadnych podstaw aby twierdzić, że dziewczyna Cie oszukuje, bo bez problemu mieszczą sie jej 2 palce... To wszystko uwarunkowane jest głównie budową jej ciała

Odnośnik do komentarza

No dobrze to rozumiem, po prostu jestem zdziwiony taką sytuacją i jest to zaskakujące bo te dwie wcześniejsze dziewczyny miały zupełnie inną budowę ciała, jedna była wysoka a druga niska i obie w średniej wadze ale obie były że tak kolokwialnie powiem ,,ciaśniejsze" .. Obecna twierdzi że partner wszedł w nią tylko kilka razy potem spanikowała. I potem pojawiłem się ja ciężko mi uwierzyć w to skoro wcześniej doświadczyłem czegoś innego dlatego pytam czy może po tym pierwszym razie coś się zmienia jeśli chodzi o szerokość pochwy? Proszę o pomoc bo już psycha mi siada od tego myślenia..

Odnośnik do komentarza

Stary a czy dziewczyna ocenia faceta (jego ilość stosunków) po wielkości jajek albo wielkości penisa? Litości ile ty masz lat? A jak mam małe piersi to pewnie jeszczy nie była w ciąży a jak ma duże sutki to pewnie sporo facetów wcześniej je ssało? Dorośnij każda cipka jest inna jedna jest ścisła inna luźniejsza jedna ma duże wargi inna małe itp itd

Odnośnik do komentarza

Pytanie jest trochę śmieszne, bo akurat liczba stosunków ma się nijak do rozmiarów pochwy :)
Każda kobieta jest inna a to czy mieszczą jej się palce czy nie, nie ma znaczenia od tego czy współżyła. Pamiętaj, że jak dziewczyna jest bardzo podniecona robi się wilgotniejsza i łatwiej jest włożyć penisa lub palce, a gdy nie jest - jest ciężko. Może na tym polega różnica, że obecna partnerka bardziej się podnieca przy Tobie albo ma taką budowę anatomiczną. W każdym bądź razie ilość stosunków nie zmienia rozmiarów pochwy gdyż pochwa jest na tyle elastyczna, że nawet po stosunku wraca do swoich rozmiarów, skurcza się. Na luźność pochwy mogą się co najwyżej skarżyć kobiety po porodzie, ale i to nie zawsze.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość 33latek

Im bardziej kobieta jest podniecona tym jest wilgotniejsza ale to nie jedyne zmiany które zachodzą w czasie podniecenia. Chociaż nie widać tego aż tak jak u nas facetów, u kobiet też zachodzą zmiany w nażądach pułciowych w czasie podniecenia.
Łechtaczka nabrzmiewa ( pompuje się krwią) wargi sromowe też przez co nieco się rozchylają a pochwa rozszerza się do właśnie anatomicznych rozmiarów i zawsze gdy kobieta jest podniecona to pochwa na głębokości powyżej 4cm jest rozszeżona tak że możesz opuszkiem nie dotykać ani dolnej ani górnej ścianki i to jest jej indywidualna niezmienna szerokość natomiast pierwsze 4cm to kwestia napięcia/rozluźnienia, naturalnego napięcia/rzciągnięcia mięśnia kegla.
Jak każdy mięsień rozluźniony i żadko lub słabo napinany słabo będzie zwierał wejście pochwy a dobrze ćwiczony i mocno napięty sprawi że oprócz poślizgu potrzeba będzie jeszcze wysiłku żeby coś przecisnąć.
Odczucia partnera w przypadku seksu z kobietą ćwiczącą lub używającą tego mieśnia częściej chociażby do wstrzymania moczu będą takie jakby żeczywiście była ciaśniejsza.
Natomiast wpływ samego seksu na rozmiar pochwy jest żaden bo wraca po stosunku a nawet po porodzie do swoich rozmiarów tyle że po porodzie dłużej.
A aby na stałe zmienić naturalny rozmiar musiała by działać na nią długotrwała siła rozciągająca na tyle długo aby spowodować namnożenie się komórek i przyrost tkanek jak przy rozciąganiu uszu w niektórych kulturach, czyli regularnie codziennie przez przynajmniej większą część dnia.
Mam nadzieję że udzieliłem wyczerpującej odpowiedzi.
Napisałem co wiedziałem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...