Skocz do zawartości
Forum

Czy mam stulejkę?


killer20

Rekomendowane odpowiedzi

Wow 13 lat i taki duzy ja mam to dopiero malego a mam 15 lat i 9 cm jak jest w spoczynku a jak stanie to max 11 najgorzej na basenie w szkole bo sie wtedy strasznie kurczy i mam 3-4 cm xd koledzy sie smieja ze mnie ze nic tam nie mam i malo wlosow na jajach heh w ogole mam najmniejszego z klasy a oni tam maja pytony xd a przez te kapielowki to mam jak dziewczyna plasko . nawet nie mam jeszcze wlosow pod pachami.

Odnośnik do komentarza

Witam, jak myślicie mam stulejke? podczas spoczynku mogę ściągnąć napletek całkiem sporo, we wzwodzie maksymalnie mogę ściągnąć troszkę poza żołądź, jednak gdy puszczę tam zawija mi się napletek w obydwu przypadkach nie czuję żadnego bólu. Dodatkowo chciałbym zaznaczyć że wędzidełko nie jest napięte
http://postimg.org/image/r23r170hr/ http://postimg.org/image/63xl340n3/

Odnośnik do komentarza
Gość do gówniażerii

Zapamiętajcie do ch*ja pana: stulejka to kalectwo polegające na przyrośniętym napletku do żołądzi. Stulejka otępia doznania seksualne; to jakby lizać cukierka przez szybę; tą "szybą" jest przyrośnięty napletek. Taki mężczyzna może zarżnąć babę na śmierć a sam się nie spuści.
Stulejka jest wynikiem zaniedbań higienicznych, czyli braku mycia ch*ja przy ściągniętym napletku.; brud pod napletkiem stwarza stan zapalny, a on wrzodzenie i przyrośnięcie.Gdy jeszcze da się choć trochę ściągnąć napletek, to można to rozćwiczyć. Jeśli jest przyrośniecie , to tylko obrzezanie.

Odnośnik do komentarza

Pawel1999
Witam , otóż nie wiem czy mam stulejkę , napletek normalnie mi się ściaga , ale luzno tylko do takiego stopnia jak na zdjeciu . prosze o szybka odpowiedz

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Ta obrączka wokół rowka wygląda na załupek. Wal do urologa, bo może Ci ścisnąć żołądź i oprócz bólu może pojawić się niedokrwienie i martwica główki. Załupek należy zoperować/obrzezać!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Stulejka, tp przyrośnięty napletek do żołądzi, więc ty stulejki nie masz, ale bardziej wygląda to na załupek. W związku z tym wal do urologa i daj się obrzezać. No, możesz roćwiczyć to odpowiednim waleniem konia. Kilka postów wstecz była podana metoda.

Odnośnik do komentarza
Gość do gimbazy

niedroga, a wręcz debilna gimbazo, nie macie żadnej stulejki!!!
( prawdziwa stulejka, to przyrośnięty napletek do żołądzi).
Widzę, że chcecie się pochwalić siurkami i tym, że potraficie wklejać zdjęcia, Zaśmiecacie w ten sposób Forum!!! Admin powinien Was zbanować.
Rada: na pozbycie się rzekomej "stulejki" walcie do psychiatryka i tam dajcie possać siurka jakiemuś walniętemu gejowi, a później dajcie d*py cwelowi. Jak zesracie się z bólu, to na 100% wyleczycie się z debilnej dziecinady i nie będziecie już mieli ani siły ani chęci zaśmiecać Forum. Nara.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że gimbaza wreszcie zrozumiała powyższy opierdol i już nie pokazuje małych siurków z urojoną stulejką, no i nie zadaje debilnych pytań: z siurka złazi napletek, ale pytam czy mam stulejkę, bo się martwię, że dziewczyna mi nie da dupy?.

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

Pawel1999
Witam , otóż nie wiem czy mam stulejkę , napletek normalnie mi się ściaga , ale luzno tylko do takiego stopnia jak na zdjeciu . prosze o szybka odpowiedz

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Stulejka, to przyrośnięty napletek do główki, a Ty masz załupek. Załupek musisz obrzezać, bo ci tak ściśnie główkę, że się zesrasz z bólu. No, w ciepłej wodzie i z olejem możesz go rozćwiczyć waleniem konia.

Odnośnik do komentarza
Gość rozćwiczenie

Nester33
Odpowiedz2 jak to niby rozdzwiczyc ? Czy bez operacji nie da rady ?

kKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Jeżeli choć troszkę widać żołądź, to z użyciem lubrykanta np. KY milimetr po milimetrze, często z lekkim bólem, można napletek ściągnąć. A jak już raz zejdzie, to waleniem konia z KY uzdrowisz siurka całkowicie. Pamięta: po każdym wytrysku myj i hartuj ch*ja, by znowu nie powstała stulejka, gdyż stulejka to dziecko brudu i braku ćwiczeń..

Odnośnik do komentarza

Nester33
Odpowiedz2 jak to niby rozdzwiczyc ? Czy bez operacji nie da rady ?

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
przed ćwiczeniem, wymocz siurka i jajka w bardzo ciepłej wodzie, wtedy napletek zmięknie i będzie bardziej podatny na ściągnięcie. Jeszcze lepiej byłoby, gdybyś się spuścił przed ćwiczeniem, wtedy główka byłaby flakowata i mniejsza; wtedy skórka by szybciej zlazła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...