Skocz do zawartości
Forum

Czy mam stulejkę?


killer20

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie - czy chodzicie codziennie ze ściągniętym napletkiem czy 'chowacie' waszego przyjaciela, a wyciągacie tylko podczas seksu? osobiście mam podobną sytuację co kolega, no może z delikatną pomocą skórka schodzi cała ale trochę uciska, no i odkryty żołądź jest bardzo delikatny - stąd moje pytanie bo ja nie wytrzymałbym z odkrytym żołędziem w spodniach - jak to jest? chować czy nie?

Odnośnik do komentarza
Gość Patrykarz

U mnie wyglądało to podobnie. Miałem za krótkie wędzidełko. Pękło kiedyś podczas stosunku. Sporo było krwii i panna spanikowała. Ale już jest ok:-) I seks teraz przyjemniejszy, bo wtedy trochę bolało jak było trochę ostrzej albo przy seksie analnym (większe opory i wędzidełko strasznie się naciągało) Warto iść do lekarza, który to natnie. prosty zabieg i problem z głowy - i przynajmniej nie pokrwawisz wyrka jak będziesz chciał spenetrować dziewczynie pupę.

Odnośnik do komentarza
Gość tomasek69

Ja byłem u lekarza rodzinnego a rodzica powiedziałem lekarz dal mi skierowanie do urologa jednak co się okazało nie ma urologa dziecięcego w moim miejscu zamieszkania ale jednak dostałem skierowanie na oddział urologiczny w szpitalu wojewódzkim w bielsku gdy tam pojechałem pielęgniarka powiedziała ze zapisy są w listopadzie na następny rok :O pomyślałem aha fajnie =/ ale mój tata nie dal za wybrano trochę się z nią poklucil a później pojechaliśmy do urologa prywatnego gdzie stwierdził u mnie krótkie wiezidelko i powiedział ze nie mogę mieć operacji bo muszę być pełnoletni (na kasę chorych) a operacja u prywatnego kosztowała 600 zł za wiezidelko a 800 zł za stulejke=/ dal mi skierowanie na oddział dziecięcy chirurgiczny a za wizytę zapłaciłem 110 zł pojechaliśmy na ten oddział gdzie kolejny lekarz obejrzał to i stwierdził ze trzebba robić plastykę i ze mamy jutro przyjechać umówić się na termin... NFZ wcale nie jest taki darmowy... Porabany kraj nic za darmo nie zrobią... wiec tak bez tego ze bym nie poszedł do prywaciarza to czekał bym rok na głupia rejestracje... Wydaje sie proste załatwienie takiej blachej sprawy ale tak nie jest robią wszystko żeby nam życie utrudnić...

Odnośnik do komentarza

witam moje pytanie polega na tym czy mam stuklejkę wyślę poniżej zdjęcia żeby ocenić w spoczynku jak ściągam napletek to że tak powiem zawija się na lewą strone w wzwodzie jak go na sparuje jakąś oliwką to normalnie ściągnie tak jak należy nic mnie nie boli przy suwaniu co mogę zrobić proszę o szybką odpowiedz

th_czy-mam-stulejke_1306.jpg
tu właśnie pokazane jest że nie powouje tego zawijania wiem to nie jest cała żołądz odkryta
tu właśnie jest pokazane że robi się taki faud
czy to stulejka
jąderka
th_czy-mam-stulejke_1311.jpg
a tu mam takie pytanie czy on się wyprostuje bo troche wygląda jak banan czy to może być że nosiłem obcisłe bokserki

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1339.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1340.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1341.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1342.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1343.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1344.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1345.jpg

monthly_2013_12/czy-mam-stulejke_1346.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Mam 15 a moj Penis ma 15,5cm, ale mam pewien problem, gdy moj penis jest w stanie erekcji skorka(napletek) nie schodzi do konca, robi sie taka mala dziurka lecz tak jak juz mowilem nie schodzi do konca. Gdy moj penis jest w stanie spoczynku, moj napletek schodzi i ale boje sie naciagnac go do konca. Nie chce rozmawiac z rodzicami dlatego pisze tutaj. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...