Skocz do zawartości
Forum

Zanikający wzwód przy pozycji, w której partner jest na dole


marteeez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie
Od pewnego czasu mam do czynienia z pewną przypadłością,która bardzo mnie nurtuje i wprawia w zakłopotanie.
Dotyczy to stosunków seksualnych, w przypadku gdy to ja jestem na dole, a partnerka na mnie. Przez całą grę wstępną członek utrzymuje wzwód, lecz na samym początku współżycia po kilku ruchach mój członek "opada" i cały stosunek diabli wzieli. Próbowaliśmy już 3 krotnie, w różnych sytuacjach, spontanicznie i planując, i nic to nie zmienia. Zaś podczas gdy to ja jestem na górze, problem z utratą wzwodu nie występuje, acz kolwiek nie osiagam tej przyjemności jak chociażby 2 lata temu, a wtedy ten problem nie występował. Dodam że w momencie, kiedy już członek "opadnie" nie ma żadnych szans by go ponownie pobudzić. Po prostu definitywny koniec,
Mam dopiero 21 lat, i nie wyobrażam sobie, bym w tym wieku musiał korzystać z żadnych środków farmakologicznych, bo to dla mnie strasznie ujmujące. Dodam że miałem niemal roczna przerwę w uprawianiu seksu z kobietą,co zastąpiłem masturbacją. Do tej pory niejednokrotnie to uskuteczniam, lecz problemy podczas stosunku z moją nową partnerką są dla mnie bardzo przytłaczające.
Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...