Skocz do zawartości
Forum

Dbanie o higienę intymną


Gość Nowaczek44

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nowaczek44

Mam 17 lat i chciał bym się dowiedzieć, jak dbać o higienę intymną mego ciała. Szukałem już odpowiedzi ale nie znalazłem nic co by mnie zadowoliło. Konkretnie chodzi mi o:
- Jak dbać i myć penisa ?
- Jakich środków do tego używać ?
- Jak często należy myć okolice intymne ?
- Czy należy myć penisa również pod napletkiem ?
Dziękuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

- Jak dbać i myć penisa ?

Myj penisa ciepłą wodą nie używaj zwykłego mydła bo ma inne PG i mogą być podrażnienia. Dokładnie go wycieraj aby był suchy.

- Jakich środków do tego używać ?

możesz myć się mydłem biały jeleń albo kup płyn do miejsc intymnych dla mężczyzn (10-15 zł)

- Jak często należy myć okolice intymne ?

rano i wieczorem w lecie wiadomo mozna i w południe jak sie spocisz. I zawsze po stosunku, po wytrysku.

- Czy należy myć penisa również pod napletkiem ?

szorować nie musisz ale ściągnąć napletek i przepłukać ciepłą wodą tak bo inaczej będzie się tam brud zbierał i może dojść do grzybicy tak samo musisz myć jądra i pod żołędzią penisa

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Rano i wieczorem a reszta zależy od okoliczności to ty masz się czuć komfortowo przede wszystkim...jeśli czujesz dyskomfort w kroczu zapewne czas,nie tylko latem lecz i zimą popołudniowy prysznic nie zaszkodzi,jak i zmiana bielizny szczególnie,sam po latach dopiero doszedłem co to znaczy materiał z którego wykonana jest bielizna.Reszta? powiem osobiście znałem 24 letniego chłopaka,strasznie dawało mu z butów,każdy za jego plecami mu jechał on tego nie dostrzegał,wziąłem go na stronę po paru słowach przyniosłem mu talk do stóp,problem został rozwiązany.Pytasz o środki,zależy można być na tym punkcie tak samo nadpobudliwym jak i niezbyt spostrzegawczym...osobiście uwielbiam wanilie a nie każda kobieta to lubi.Cóż początki bywają trudne,facet potrzebuje lat by nauczyć się siusiać i chować sprzęt by ominąć parę kropelek.Dobrze że pytasz jeśli chodzi o środki i sposoby,myj i szoruj go całego z czasem dojdzie depilacja(przystrzyganie) zwróć uwagę na bieliznę którą nosisz musi być ciepła lecz i przewiewna,z czasem dojdzie ci usuwanie naskórka (na twarzy)jak i wyżej wymieniona depilacja nie tylko na dole.Co do mycia po stosunku dobrze jest mieć w pogotowiu ręcznik papierowy lub specjalnie nawilżone chusteczki,nie zawsze kobieta ci pozwoli na dłuższe zniknięcie z łózka po upojnych chwilach,raczej myśli o przytuleniu się,ewentualnie o ugaszeniu pragnienia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...