Skocz do zawartości
Forum

Jak przekonać chłopaka do seksu analnego?


Gość Kwietniowa12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adamxxx

powiem tylko ze moja żona nie chciała ale ja bardzo sex analny chciałem sprubowac i pwoem że bardzo mi się podaba i żonie też.ale postaralem się doprowadzić jak do tego żeby sprubować sex analny.piescilem ją calą asz pwiedziała tak wejć tak proszę.bylem delikatny czuły starałem się nie dawać bólu tylko rozkosz.powiem ż miło jest pieścić nie tylko wagninę..trzeba dać kobniecie to co jej sprawia rozkosz.dlateko nie wtyd mi jest powiedzieć co robiłem mojej żonie..jets tu na tym forum duzo takich co by chcieli ale mówią ze to nie jest nie po ludzku..współczuję takim..a ty postaraj się i zrób to c chcesz bo tego pragniesz..a może on też tego chce??tylko tak udaje....

Odnośnik do komentarza
Gość debilizm doskonały

Anal to dewiacja niedość, że śmierdząca to szkodliwa i zdolna wyzwolić orgazm tylko u mężczyzny. Notabene, chłop- niedouczony prymityw, zdolny jest spuścić się nawet w dziurze po sęku wysmarowanej dla poślizgu gównem partnerki a nawet swoim. Do analu zabierają się kobiety kalekie, czyli takie, które nie mogą osiągnąć orgazmu waginalnego. Nie mogą, bo taki orgazm to fikcja promowana przez burdelowe dziwki. Nie mogą, bo odbytnica nie ma połączeń nerwowych z Ośrodkiem Rozkoszy w Mózgu, a tylko tam ma miejsce uczucie rozkoszy. Kumacie już teraz, że to nie ma sensu. acha zapomniałam o możliwości zarażenia się brodawczakiem, a jeśli debilny chłop zaraz po analu wjedzie do pochwy, to zakażenie bakteryjne całego organizmu gotowe. Ale, dla takiego, za przeproszeniem ciemnogrodu, ważniejsza chwila wątpliwej przyjemności niż życie w zdrowiu!!!!
Anal, to głupota równoznaczna ze skokiem na beton główką, z tym, że w jednym przypadku śmierć na miejscu, w drugim śmierć w bólach rakowych.

Odnośnik do komentarza
Gość debilizm obnażony

Zaraz tu ktoś napisze, że wszystko będzie cacy, jak zachowana będzie higiena i wierność, nie wspominając o założeniu maski przeciwsmrodnej na nos i prześcieradła z folii w razie sraczki poanalnej, by gówno nie wsiąkło w materac analłoża.
Fuuuj, już na samą myśl rzygać mi się chce i nie wyobrażam sobie orgazm pomieszany ze smrodem.No cóż dla pewnej kategorii ludzi zwanych nizinami społecznymi, jest to coś "wspaniałego" i na tyle cudownego, że niedługo będą dupą dzieci rodzić.

Odnośnik do komentarza
Gość do Kwietniowej12

zanim spytasz swojego , narazie mądrego cłopaka, czy gotowy na anal, daj mu do przeczytania ww. 2 posty: debilizm doskonały i debilizm obnażony. Jeśli cię mimo wszystko ruchnie , to znaczy, że jest z obory, ma uszkodzone receptory węchu, a jego wykształcenie jest na poziomie sylabizowania.

Odnośnik do komentarza

~debilizm doskonały
Do analu zabierają się kobiety kalekie, czyli takie, które nie mogą osiągnąć orgazmu waginalnego. Nie mogą, bo taki orgazm to fikcja promowana przez burdelowe dziwki. Nie mogą, bo odbytnica nie ma połączeń nerwowych z Ośrodkiem Rozkoszy w Mózgu, a tylko tam ma miejsce uczucie rozkoszy.

No to jestem przykładem kalekiej kobiety, bo nigdy nie osiągnęłam orgazmu pochwowego (a może to wina faceta z kalekim kutasem). Zaręczam, że wiem co czułam i jak najbardziej odpowiednio przeprowadzany seks analny potrafi dać kobiecie wiele rozkoszy, tak że ci się za przeproszeniem z cipki leje wiadrami. Kilka razy można w życiu spróbować, jeśli się komuś spodoba to nikt mu nie zabroni.
Trzeba też się odpowiednio przygotować pod względem higienicznym więc darujcie se teksty o kupach na prześcieradle. Z cipska też co miesiąc krew leci, nie obrzydza cie to jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Gość do aledżezy

A, czy nie pomyślałaś o brodawczaku i innym świństwie, które może Ci wprowadzić do pochwy i całego organizmu? Później nadżerka, rak i śmierć!!!! Kłamiesz jak z nut, orgazm analny jest niemożliwy do uzyskania poprzez stymulację odbytnicy. Jest to tak samo co drapanie za uchem, przyjemne ale tylko drapanie a nie orgazm!!!

Odnośnik do komentarza

u nastolatek w okresie dojrzewania stymulowanie innych części ciała niż wagina czy odbytnica, np. pieszczenie sutka, przy dużej podbudowie psychicznej, możliwy jest orgazm poprzez prawie samą myśl. Podobnie dzieje się u chłopców, kiedy w nocy podczas erotycznych snów mają wytrysk nasienia/polucje nocne. Może Ty jesteś starą nastolatką i masz zmazy /lubricatio, i wydaje Ci się, że to dzięki analowi?

Odnośnik do komentarza
Gość rocznik 50

Nie wierze własnym oczom czytajac wpisy. Swiat sie stacza po lini pochy lej. Ludzie sa gorsi od zwierzat. Kobieta pisze takie rzeczy ,osobiste ,intymne a grono wtóruje jakby to zboczenie było czyms naturalnym.Niedługo będa przepisy podawac na potrawy z kupy .Osoba zakładajaca wątek jest obrzydliwa ,znudzona i ma upodobanie w dewiacjach.Biedny chłopak .Mam nadzieje ,ze nie zostanie jego żoną.
Jesli komus sie mój wpis nie podoba a pisza katolicy to zapytajcie ksiedza czy Bóg to pochwala.

Odnośnik do komentarza
Gość do rocznik 50

masz absolutną rację, ale kopulacja zwana błędnie seksem & miłością, to tak silny popęd, że np. zwierzę -modliszek daje się żywcem pożreć samicy po zejściu z dupy, więc nie dziwota, że dla darwinistów, rzekomo potomków małpy wszystko jedno jak zdechną, z powodu brodawczaka czy przez pożarcie przez dającą dupy "modliszkę"/kobietę- dewiantkę.
No cóż, na głupotę jedynym lekarstwem, jest śmierć w bólach rakowych!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość nieseksuolożka

~do seksuologów
zajmijcie wreszcie głos, tylko nie pieprzcie o higienie i wierności jako przepustce do dewiacji a nawet w skrajnych przypadkach zboczenia!!!!!

Już kiedyś słyszałam wypowiedź , za przeproszeniem, pewnego głupka seksiologa, że anal to intymna sprawa dwojga ludzi i, jeśli zachowana będzie higiena i wierność, to nawet bez prezerwatywy można grzebać penisem w waginie, gdyż bakterie u obojga kopulujących nie są złośliwe/chorobotwórcze. Rence i warga śromowa mi opadły!!! Pewnie ten głupek chce dostać milion dolarów od Klintona za urodzenie dziecka dupą i robi badania/eksperymenty.

Odnośnik do komentarza

Im więcej czytam tych komentarzy tym bardziej uświadamiam sobie że Polska to jedno wielkie średniowiecze. Nie przestrzegasz pewnych reguł z góry ustalonych to jesteś po prostu dziwak. Stosunek przy zgaszonym świetle i w ubraniu ! tak najlepiej nie ?. Przed seksem analnym należy się odpowiednio przygotować - to logiczne. Jeśli Twój partner nie chcę seksu analnego to może daj mu czas, niech dojrzeje do tej decyzji.

Odnośnik do komentarza

~nieseksuolożka
~do seksuologów
zajmijcie wreszcie głos, tylko nie pieprzcie o higienie i wierności jako przepustce do dewiacji a nawet w skrajnych przypadkach zboczenia!!!!!

Już kiedyś słyszałam wypowiedź , za przeproszeniem, pewnego głupka seksiologa, że anal to intymna sprawa dwojga ludzi i, jeśli zachowana będzie higiena i wierność, to nawet bez prezerwatywy można grzebać penisem w waginie, gdyż bakterie u obojga kopulujących nie są złośliwe/chorobotwórcze. Rence i warga śromowa mi opadły!!! Pewnie ten głupek chce dostać milion dolarów od Klintona za urodzenie dziecka dupą i robi badania/eksperymenty.

Czyli dupa wg. Ciebie to wagina ? ahahahaha co za pajac. Ogól se pipsko, znajdź chłopa, dorośnij a później się wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza

[quote="onna_donna123"]A ja się nie dziwię... Mnie nikt nie namówi na anal! Raz spróbowałam i... nigdy więcej!!!
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
I bardzo dobrze, gdyż orgazmu analnego, oprócz smrodu i jakiejś choroby np. brodawczak, nie może być, bo odbytnica nie ma połączeń nerwowych z Ośrodkiem Rozkoszy w Mózgu.
Mężczyzna ma orgazm wrodzony, i wystarczy mu dziura w płocie wysmarowana gównem by się spuścić. Kobieta, oczywiście normalna, wymaga zupełnie innych zabiegów erotycznych, by osiągnąć przyjemność zwaną orgazmem.

Odnośnik do komentarza

~normalna 2
na anal godzą się kobiety oziębłe, czyli pozbawione orgazmu waginalnego i kobiety będące na garnuszku mężczyzn, notabene analno-śmierdzących samców. Drogie kobiety, miejcie swój honor.

Dokończę: na anal godzą się kobiety po prostu chore, zarówno na ciele jak i umyśle, a mężczyźni zmuszający do smrodliwego anala, lekceważąc zdrowie, życie kobiety i swoje również, to, za przeproszeniem, gorzej niż bydlaki.

Odnośnik do komentarza
Gość niedebilka

przekonywanie do anala, to tak jak przekonywanie do skoku z 5 piętra głową na beton. Jak Ci tak smakuje anal, to zamiast kiełbasy połóż se na tależ podobnej grubości gówno i rozkoszuj się jedzeniem. Smak, zapach jest identyczny podczas anala. Nie wierzysz, to idź do analburdelu, tak Ci dogodzą, wsadzając Ci penisa poanalnego, ufajdanego gównem, do buzi. Orgazmem będzie rzyganie doskonałe.

Odnośnik do komentarza
Gość do d tumana

Coś się tak nakręcił "połączenie w ośrodkiem Rozkoszy w Mózgu"? Wyczytałeś te bzdury na kościelnej tablicy? Mnożysz wpisy i myślisz, że swoją ciemnotą na kogoś wpłyniesz?
Po 1 orgazm analny wywołuje rozciągania zwieracza odbytu, który jest bardziej unerwiony niż sama pochwa. Jeśli Twój nie jest połączony z mózgiem to gratuluje widocznie bez przerwy robisz pod siebie. Mechanizm orgazmu jest dużo bardziej złożony niż typowy ksiądz może mieć pojęcie więc zajrzyj do książek zamiast pytać klechy następnym razem. I nie wmawiaj innym, że wiesz od nich lepiej czy mają orgazm czy nie mają to zwyczajnie żałosne i świadczy o tym, że nie masz bladego pojęcia.
Po 2 piszesz kardynalne bzdury o "brodawczaku" nie wspominając o nadżerce. Ten sam brodawczak może się pojawić w czasie seksu oralnego ale dla Ciebie to też jest obrzydliwe wiem, więc nie ma sensu tłumaczyć kołtunowi rzeczy, który na oczy nie widział, nie wspominając o spróbowaniu kiedykolwiek.
Po 3 nic Tobie do tego kołtunie co kto chce i jak robić. A jak ci się nie podoba to zapraszam do arabusów oni też nie lubią takich rzeczy za to uwielbiają walić kozy wtedy nie ma ryzyka brodawczaka a o nadżerkę martwi się koza.

A teraz wersja dla pozostałych osób, które żyją w XXI wieku - nic na siłę, obie strony muszą być do czegoś przekonane. Nie każdy lubi próbować i odkrywać. Każdy też jest inny, jedni są bardziej otwarci inni mniej. Jednym dziewczynom taka wersja się bardzo podoba inny zupełnie nie. Jedne potrafią się rozluźnić i czerpać z tego ogromną przyjemność inne nie. Dlatego nie ma tutaj rady jak to zrobić a na siłę na pewno nie warto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...