Skocz do zawartości
Forum

Jak przekonać chłopaka do seksu analnego?


Gość Kwietniowa12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość makakra145

jeśli kobieta tego chce to tylko dla was a wy nie powinnyście z tego korzystać a jeśli kobieta prosi to chce zrobić z niego bezlitosnego potwora i najlepiej jest jak najszybciej zakończyć związek przyzwyczić się do bólu można ale chłopakowi zostanie uraz

Odnośnik do komentarza

Jeśli twój facet nie chce wejść w dupkę to prawdopodobnie jest chłopiec a nie mężczyzna. Chciałbym żeby moja kobieta tak chciała. Jak już raz ktoś spróbuje w drugą dziurkę to nie będzie mógł przestać. Jesteś super dziewczyną że chcesz w ogóle spróbować. Jeśli facet nie będzie się pchał na chama to na pewno będzie wam obojgu cudownie. Najlepiej pierwszy raz zrób to na jeźdźca wtedy możesz go wprowadzić z taką szybkością i głębokością że nic nie będzie bolało. Oczywiście przed trzeba się załatwić i dobrze umyć wężykiem od prysznic. Och jak chciałbym wskoczyć w dupkę dziewczyny już dawno tego nie robiłem w ten sposób.

Odnośnik do komentarza

Co do tego tematu czyli do sexu analnego to temat jest mi tez dobrze znany.. Wszyscy Ci co mieli do tego racjonalne podejscie to sobie napewno ten typ zabaw chwalą.. Ja chciałbym tylko doradzić że bez płukania jelit to naprawdę nie warto coś robić gdyż można się nieźle zniesmaczyć.. Radze każdemu kto chce sie zabawiać analnie zakupić wlewik 2 litry i wykonać prosty zabieg.. to nic trudnego a odczucie czystości po tak zwanej lewatywie jest czymś wyjątkowym i niesie za sobą dużo plusów!

Ja jestem osobą z fantazją i mnie sam sex i tylko sex malo co podnieca. Ale za to mam partnerke z którą świetnie się dobraliśmy i naprawdę chwalimy sobie wszelkie zabawy pieszczoty. Ten kto nie spróbował to jasne że powie że to ohydne ale dla mnie jest wiele rzeczy bardziej ohydniejszych co ludzie wykonują w niektórym zawodzie. Więc dla tego Twierdzę że zajęcie się czystym wypłukanym tyleczkiem nie jest czymś złym a niesie za sobą ogromną przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Gość seba1505

ja się zastanawiam czy jakiś facet spróbował tego noe mówie o pedałach bo to ich wybór niech spróbują sami a pużniej się wypowiadają i czy chcemy rezygnować z delikatnej kobiety kobieta ma być kobietą do jasnej cholery

Odnośnik do komentarza
Gość gosiaczekos

Oj, dziwny układ, współczuję ;-) Żeby anal był przyjemny musicie wprowadzić coś dodatkowo - kluczem są lubrykanty, na sucho ciężko. Dużo dają same gadżety analne, ale to musicie już dopasować pod siebie ;-) Poczytaj poradniki na kinkywindy - tam masz fajny tekst o gadżetach dla par ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość hymendziwki portowej

znany
Chce miec taka dziewczyne jaka jestes TY!

Powiedz jej jeszcze, że na pewno jest dziewica, bo ma błone dziewiczą. A że się waliła w anala jak młot pneumatyczny, to nieistotne.

Odnośnik do komentarza
Gość markusiak

Oj, zazwyczaj problem jest odwrotny, ale opór jest normalny. Przygotuj się, kup lubrykanty, gumę, zadbaj o klimat. Napijcie się jakiegoś alkoholu, żeby się rozluźnił, a dalej - jazda ;-) Na kinkywinky masz gadżety analne - z tym zadziałajcie ;-)

Odnośnik do komentarza

Spróbujcie na początek wibratorów analnych - pokazuje to jakie będziecie miały odczucia przy samym sexie, a rzeczywiście... jest o czym mówić, przy czym z tego co widzę, to każda z moich koleżanek odczuwa to inaczej.

Odnośnik do komentarza
Gość winicjusz

Pewnego razu, postanowilismy z moja dziewczyna ze sprobujemy. Oczywiscie zaczelismy od lewatywy i przyznam ze bylo duzo smiechu. Niestety, po przyjsciu z lazienki, moja krolewna, stwierdzila ze ochote stracila a ja taktownie nie naciskalem.

Odnośnik do komentarza
Gość paź księcia

~winicjusz
Pewnego razu, postanowilismy z moja dziewczyna ze sprobujemy. Oczywiscie zaczelismy od lewatywy i przyznam ze bylo duzo smiechu. Niestety, po przyjsciu z lazienki, moja krolewna, stwierdzila ze ochote stracila a ja taktownie nie naciskalem.

Dlatego nie ma to jak królewicz do takich zabaw ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość kasztanekos

U nas nie było problemu, bardziej to ja miałam obawy, pierwszy raz był po alkoholu, ale wszystko odbyło się jak należy. Poczytajcie sobie poradniki związane z gadżetami analnymi na kinkywinky - powiedzmy, że możecie mocno odmienić swoje zdanie ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...