Skocz do zawartości
Forum

Ochota na seks podczas snu


Gość mandżurka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mandżurka

Witam
od sierpnia jestem mężatką i mam problem, który na początku mnie śmieszył a teraz niepokoi. Mój małżonek wieczorem kąpie się pogra w coś i kładzie się spać. Mamy małe dziecko, więc po całym dniu niekoniecznie mam ochotę na seks (zwłaszcza, że po porodzie w ogóle mi spadła, ale to inny temat). Zasypiamy. I tak ok. 2-3 w nocy, mąż się przekręca w nocy obejmuje mnie i zaczyna mnie dotykać, wkłada ręce pod bluzkę w majtki itp. Budzę się, a on wtedy chce seksu. Czy to normalne??

Odnośnik do komentarza
Gość Rafiii91

Hej,

Powiem Ci ze ja mam poki co problemy ze wzwodem i niemoge wspolzyc normalnie z partnerka bo wzwod zanika, ale powiem Ci ze bardzo czesto tak mam w nocy ze sie przebudze (albo nawet i przed zasnieciem) ze nagle jestem strasznie podniecony i jezeli bym mial tylko parnerke przy sobie to by sie nam seks wreszcie udal. Wiec nie tylko chyab Twoj maz ma takie napady podniecenia i checi seksu w nocy.

Odnośnik do komentarza
Gość lili555555

Hej słuchaj. jestem w dokładnie takiej samej sytuacji. też mam małe dziecko ma 3miesiące po porodzie libido mi spadło mój mąż zachowuje się dokładnie tak samo jak twój. no jakbym mój związek widziała. też się zastanawiam czy to normalne i czy powinnam się martwić ze coś nie tak

Odnośnik do komentarza

Mój chłopak też tak ma czasami. niby kochamy tak czesto jak się da bo nie mieszkamy razem. Ale zdarza mu się że w nocy zaczyna się do mnie dobierać. Na najlepsze jest to, że na drugi dzień albo nic nie pamięta. czasem jest też tak, że i jak zaczynam mieć ochotę i go budze to on twierdzi że nic nie pamięta....

Odnośnik do komentarza
Gość mandżurka

Dziewczyny pocieszyłyście mnie że macie podobnie bo już się bałam, że tylko ja tak mam.
Roszpunka, ale my uprawiamy seks on wieczorem nie ma ochoty a w nocy jak sie przebudzi to zawsze!!!!!
lili a co Twój mąż o tym mówi?? dla niego to normalne?
Rafi - a czemu on wieczorem nie ma ochoty a własnie w nocy jak juz chwile pospi????

Odnośnik do komentarza
Gość lili55555

Sądzę ze inna bo ja. nie czuje się atrakcyjna po. ciąży zostało mi przynajmniej 17kg a faceci to wzrokowcy i gdzie. ja bym mu się śniła taka fal da brzuszna jeden wielki rozstep ze mnie a nie atrakcyjna kobieta która sni. się własnemu mężowi. gdybym zapytała oczywiście powiedziałby ze ja mu się śniłam żeby mi przykro nie było.

Odnośnik do komentarza

Żona była bardzo leniwa , obiad nie ugotowany , włosy nie uczesane ,łóżko nie zaścielone . Koledzy doradzili by zajechał ją seksualnie i tak zrobił .Rano przed i po śniadaniu , przed i poobiedzie i tak do rana Na drugi dzień , obiad na stole piwo do obiadu ,kolacja przy świecach , mąż pyta co się stało żono . Jak ty zacząłeś mnie traktować jak żonę to ja ciebie jak męża I tak kochani powinno wyglądać małżeństwo

Odnośnik do komentarza

normalne, bo w nocy zdrowi mężczyźni mają erekcje, i wtedy seks ma sens i jest satysfakcjonujący, Taki mężczyzna nad ranem ma szansę spuścić się nawet kilka razy. Seks nad ranem nie dotyczy kalek seksualnych, czyli tych bez porannych erekcji.

Odnośnik do komentarza
Gość wyjaśnienie

cyt.:
normalne, bo w nocy zdrowi mężczyźni mają erekcje, i wtedy seks ma sens i jest satysfakcjonujący

Koment:
zdrowie seksualne polega na dobrej drożności tętnic udowych zaopatrujących ciała jamiste penisa w optymalną ilość krwi, co warunkuje erekcję. Notabene, chory, zamiażdżycony mężczyzna nie będzie miał ani nocnych ani innych erekcji, czyli pozbawiony będzie przyjemności seksualnej.

Odnośnik do komentarza

ja też mam często ochotę na moją narzeczoną w nocy. Jeszcze nie próbowałem z nią stosunku gdy spała, ale spróbuję. To jest wspaniałe uczucie mieć obok siebie ukochaną osobę i móc się z nią kochać o każdej porze dnia i nocy. Często zasypiam z ręką między jej udami dotykając jej muszelki. Czuję wtedy, że jest moja i tylko moja. Kocham ją nad życie!!!

Odnośnik do komentarza
Gość A-v-a-t-a-R

Jestem 100 % mężczyzną z testosteronem na poziomie 720 jednostek. Może jednak napisze coś bo widząc ile nieprawidłowości się tu pojawiło to należałoby to jednak wyprostować.
Każdy zdrowy psychicznie/fizycznie mężczyzna może mieć ochotę na sex w środku nocy. I to jest całkowicie normalne. Chodzi o to że aby mieć ochotę na sex nie wystarczy podniecić się gołą kobietą. Trzeba też czasem mieć tz" czysty spokojny umysł" a takowy stan osiąga się podczas snu kiedy do nas nie docierają zewnetrzne bodźce związane ze stresem dnia. Nie ma pracy,kłótni,pretensji...generalnie stresu. Wówczas tak "wyluzowany" mężczyzna nabiera dużej ochoty na sex. Tak naprawdę często większej jak w dzień. Wiec reasumując sex w nocy z punktu widzenia mężczyzny jest jak najbardziej normalny i w szczególności wskazany wszystkim tym którzy mają problemy z erekcją. Apeluję więc do wszystkich żon. Pozwalajcie się kochać swoim mężom w nocy nawet jak to ma zarwać wam noc i będziecie spały na biurku w pracy :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Śpiąca w nocy.

A w pracy będąc niewydajną powie się szefowi, że codziennie jestem taka niezdatna do pracy, bo mężowi zawsze chce się w nocy. I myślisz, ze faktycznie będzie go to obchodzić, a już na pewno nie szefową. Dla mnie sen jest bardzo ważny, od tego zależy wydajność, szybkość moich działań, apetyt i odkladanie się tłuszczu oraz nastrój przez cały dzień. Co wy faceci macie w głowie? W nocy to się śpi. Żona mówi nie, raz i wystarczy. Przykro mi bardzo, ale można to robić o innej porze dnia, kiedy chcą tego dwie strony.

Odnośnik do komentarza

mój facet bardzo często wchodzi we mnie w nocy albo nad ranem, tuż przed przebudzeniem i przyznam, że lubię to. To bardzo miły i podniecający początek dnia, a ja czasem biorę jego penisa do buzi, gdy obudzę się i poczuję, że ma wzwód. Nie ma szans, żeby się nie obudził, ale widzę że udaje że śpi czasem aż do końca. Dopiero gdy przytrzymuje mi głowę, żebym mu nie uciekła zanim wytryśnie to wiem, że już się obudził. I wcale nie uważam, że się wzajemnie gwałcimy. Powiem więcej, to miłe dla kobiety, że tak nakręcam swojego faceta, że chce mnie wziąć w środku nocy....

Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedział, że facet jest po prostu wyposzczony. O ile w dzień świadomie się jeszcze kontroluje, to w nocy, podczas snu już nie bardzo. To dobrze i źle. Dobrze, bo to znak, że jeszcze go pociągacie. Źle, bo lada chwila znajdzie sobie kogoś, kto zadba lepiej od was o jego higienę seksualną.

Czy w ciągu dnia również głodzicie męża, bo akurat same nie jesteście głodne? Róbcie tak dalej, a zacznie jadać na mieście.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...