Forum Seks

Ochota na seks podczas snu

~mandżurka

~mandżurka

Witam
od sierpnia jestem mężatką i mam problem, który na początku mnie śmieszył a teraz niepokoi. Mój małżonek wieczorem kąpie się pogra w coś i kładzie się spać. Mamy małe dziecko, więc po całym dniu niekoniecznie mam ochotę na seks (zwłaszcza, że po porodzie w ogóle mi spadła, ale to inny temat). Zasypiamy. I tak ok. 2-3 w nocy, mąż się przekręca w nocy obejmuje mnie i zaczyna mnie dotykać, wkłada ręce pod bluzkę w majtki itp. Budzę się, a on wtedy chce seksu. Czy to normalne??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Rafiii91

~Rafiii91

Hej,

Powiem Ci ze ja mam poki co problemy ze wzwodem i niemoge wspolzyc normalnie z partnerka bo wzwod zanika, ale powiem Ci ze bardzo czesto tak mam w nocy ze sie przebudze (albo nawet i przed zasnieciem) ze nagle jestem strasznie podniecony i jezeli bym mial tylko parnerke przy sobie to by sie nam seks wreszcie udal. Wiec nie tylko chyab Twoj maz ma takie napady podniecenia i checi seksu w nocy.

~lili555555

~lili555555

Hej słuchaj. jestem w dokładnie takiej samej sytuacji. też mam małe dziecko ma 3miesiące po porodzie libido mi spadło mój mąż zachowuje się dokładnie tak samo jak twój. no jakbym mój związek widziała. też się zastanawiam czy to normalne i czy powinnam się martwić ze coś nie tak

~Riiri

~Riiri

Mój chłopak też tak ma czasami. niby kochamy tak czesto jak się da bo nie mieszkamy razem. Ale zdarza mu się że w nocy zaczyna się do mnie dobierać. Na najlepsze jest to, że na drugi dzień albo nic nie pamięta. czasem jest też tak, że i jak zaczynam mieć ochotę i go budze to on twierdzi że nic nie pamięta....

Roszpunka

Roszpunka

Może waszym mężom brakuje seksu dlatego tak się dzieje. Podświadomie chcą zaspokoić swoje potrzeby.

85428 roszpunka Kobieta, 32 lata, Łódź
Pikaczu

Pikaczu

też mi isę tak wydaje, cżescią wspólną waszych problemów jest to że macie kłopoty z libidem czyli rzadziej macie ochotę się kochać. I stąd podejrzewam wychodzi problem

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 31 lat, Koszalin
~lili55555

~lili55555

Może to oznaczać ze nasi mężowie śnią. o seksie z innymi a budzi ich ochota?

~mandżurka

~mandżurka

Dziewczyny pocieszyłyście mnie że macie podobnie bo już się bałam, że tylko ja tak mam.
Roszpunka, ale my uprawiamy seks on wieczorem nie ma ochoty a w nocy jak sie przebudzi to zawsze!!!!!
lili a co Twój mąż o tym mówi?? dla niego to normalne?
Rafi - a czemu on wieczorem nie ma ochoty a własnie w nocy jak juz chwile pospi????

~lili55555

~lili55555

Nie rozmawiałam z mężem o tym . boję się usłyszeć. prawdę. chociaż on mi nie powie ze np. śniła mu się jakaś. kobieta i się podniecil w nocy.

sindy81

sindy81

Moim zdaniem nakręca się przez to że leży obok Ciebie ze kiedy chce to moze to zrobic rano facetom sie chce widać po przebudzeniu też ;)

19 sindy81 Kobieta, 38 lat, Katowice
~lili55555

~lili55555

Sądzę ze inna bo ja. nie czuje się atrakcyjna po. ciąży zostało mi przynajmniej 17kg a faceci to wzrokowcy i gdzie. ja bym mu się śniła taka fal da brzuszna jeden wielki rozstep ze mnie a nie atrakcyjna kobieta która sni. się własnemu mężowi. gdybym zapytała oczywiście powiedziałby ze ja mu się śniłam żeby mi przykro nie było.

wiki29

wiki29

Dziewczyny, to jest zupelnie normalne. Facet nie koniecznie moze miec ochote na sex wieczorem, przed snem. Przeciez sex moze byc uprawiany o kazdej porze dnia i nocy :)

93042 wiki29 Kobieta, 35 lat, UK
~Brawurka

~Brawurka

to normalne. Mó̉j tez tak robi czasami. Fakt jest to trochę wkurzające ale co tam:P niech ma :D

~sandel

~sandel

Żona była bardzo leniwa , obiad nie ugotowany , włosy nie uczesane ,łóżko nie zaścielone . Koledzy doradzili by zajechał ją seksualnie i tak zrobił .Rano przed i po śniadaniu , przed i poobiedzie i tak do rana Na drugi dzień , obiad na stole piwo do obiadu ,kolacja przy świecach , mąż pyta co się stało żono . Jak ty zacząłeś mnie traktować jak żonę to ja ciebie jak męża I tak kochani powinno wyglądać małżeństwo

~bardzoo

~bardzoo

normalne, bo w nocy zdrowi mężczyźni mają erekcje, i wtedy seks ma sens i jest satysfakcjonujący, Taki mężczyzna nad ranem ma szansę spuścić się nawet kilka razy. Seks nad ranem nie dotyczy kalek seksualnych, czyli tych bez porannych erekcji.

~do kobiet

~do kobiet

czy wy nad ranem macie erekcję łechtaczki? Sprawdźcie i napiszcie.

~do p. Bilejczyka

~do p. Bilejczyka

jaki jest mechanizm porannych erekcji u mężczyzny?

~wyjaśnienie

~wyjaśnienie

cyt.:
normalne, bo w nocy zdrowi mężczyźni mają erekcje, i wtedy seks ma sens i jest satysfakcjonujący

Koment:
zdrowie seksualne polega na dobrej drożności tętnic udowych zaopatrujących ciała jamiste penisa w optymalną ilość krwi, co warunkuje erekcję. Notabene, chory, zamiażdżycony mężczyzna nie będzie miał ani nocnych ani innych erekcji, czyli pozbawiony będzie przyjemności seksualnej.

~ikrus

~ikrus

ja też mam często ochotę na moją narzeczoną w nocy. Jeszcze nie próbowałem z nią stosunku gdy spała, ale spróbuję. To jest wspaniałe uczucie mieć obok siebie ukochaną osobę i móc się z nią kochać o każdej porze dnia i nocy. Często zasypiam z ręką między jej udami dotykając jej muszelki. Czuję wtedy, że jest moja i tylko moja. Kocham ją nad życie!!!