Skocz do zawartości
Forum

Krótkotrwały wzwód i brak porannych erekcji


Gość Andrij

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu, a blizej od wrzesnia mam duze problemy z erekcja, przy pieszczotach jest ok, ale duzo krotsza niz wczesniej i zanim dojdzie do seksu, penis opada, Moje poranne erekcje rowniez nie wygladaja tak jak kiedys, moj penis tak jakby "nie ma sily wstac do konca", albo w ogole nie staje rano. Jaka moze byc tego przyczyna? Masturbuje sie rzadko, nawet bardzo rzadko. Czy mam duze powody do niepokoju?

Odnośnik do komentarza

Musisz się odprężyć i przestać stresować, to podstawa. Byłeś młodszy, miałeś mniej problemów, lub podchodziłeś do nich będąc obok nich... I erekcja była. Teraz stres... i może jest jak mówisz - penis bez polotu. Przestań o tym myśleć, zjedz coś dobrego, dieta, myśl jako tygrys.
PS. Jeśli się masturbujesz to może być to powód. Masturbacja bez podniecenia, wywołana tylko potrzebą psychiczną, lub lękową, może wywołać reakcje jakie występują u Ciebie.

Odnośnik do komentarza

myslisz ze to problemy ze strony stresu i psychiki? To sie zaczeło w czasie w ktorym nie mialem praktycznie czym sie stresowac i trwa do dzisiaj, ale w problemy organiczne tez nie wierze bo duzo sie ruszam i raczej mam zdrowy tryb zycia. Dlaczego nie mam wzwodu takiego jak dawniej ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...