Skocz do zawartości
Forum

Krzywy penis w dół


Gość Warszawiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

A to mój mały bochater. Miałem wiele partnerek i żadna nie nażekała a po za tym słyszalem że faceci ze wzwodem w góręmaja bule przy pozycji od tyłu . Ja daje rade w kazdej pozycji. Chocciaz niepowiem chciałbym miec taki zebysmy patszeli sobie oko w oko ale nic tak jestem zbudowany i niema co sie przejmowac. Choc byl moment ze sprubowalem wiagry zeby sprawdzic czy dam rade podniesc sie wyzej i nic taka natura.

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7608.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7609.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7610.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7611.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7612.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7613.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7614.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2018 o 16:53, Krzywy napisał:

A to mój mały bochater. Miałem wiele partnerek i żadna nie nażekała a po za tym słyszalem że faceci ze wzwodem w góręmaja bule przy pozycji od tyłu . Ja daje rade w kazdej pozycji. Chocciaz niepowiem chciałbym miec taki zebysmy patszeli sobie oko w oko ale nic tak jestem zbudowany i niema co sie przejmowac. Choc byl moment ze sprubowalem wiagry zeby sprawdzic czy dam rade podniesc sie wyzej i nic taka natura.

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7608.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7609.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7610.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7611.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7612.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7613.jpg

monthly_2018_09/krzywy-penis-w-dol_7614.jpg

kiedy robimy seks u mnie w domu 

kochanie choc do mne ??????‍❤️‍?‍??‍❤️‍????‍❤️‍??‍❤️‍?‍????

Odnośnik do komentarza
Gość Marcin355

Witam, mam podobny problem. Mój jest zagięty do dołu  połłukiem i opada w dół tak ok 40 st, da się z tym żyć? Często się masturbowalem od 13 roku życia i teraz sie zastanawiam czy nie miało to wpływu na obecna krzywizne. Był często rozładowany do 0 i nie miał siły stanąć na baczność. Często dawał rady osiągnąć wzwód tylko połowiczny i krótki. Wyginam go w druga stronę jak osiągnie gotowość bojowa ale nie widzę, żeby to przynosiło poprawę. Poradzi mi ktos coś? 

Odnośnik do komentarza

Extender do prostowania krzywego penisa - prolongsystem.net Dwa lata temu zauważyłem, że mój penis zaczął się wykrzywiać bardziej i bardziej. Im skrzywienie było większe, tym większy ból towarzyszył wzwodom. Trochę wstydziłem się iść do lekarza, ale w końcu przełamałem się. To co usłyszałem w gabinecie strasznie mnie załamało – choroba Peyroniego, praktycznie nieuleczalna. Zacząłem odwiedzać różnych lekarzy, mając nadzieję, że któryś z nich znajdzie jakieś rozwiązanie. I w końcu trafiłem do wybitnego urologa, który zalecił mi używanie ProLongSystem. Już po paru miesiącach stosowania zauważyłem ogromną poprawę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...