Skocz do zawartości
Forum

Seks w trakcie okresu z użyciem tamponu


Gość gillian_XX1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gillian_XX1

Mam bardzo długie okresy trwają ok. 8-10 dni. Akurat w chwili kiedy wypada mi okres przyjeżdża do mnie mój chłopak ( z innego miasta ) i chciałabym się kochac ale bede miała okres!! pomyslalam ze moze moglabym zaaplikowac tampon ktory trzymalby krew wiec mialabym czysto i sucho w srodku nie zabrudziłby się On i byłoby ok próbował ktoś? dobry pomysł?? :)

Odnośnik do komentarza

Ale wy jesteście zacofane, nie słyszałyście nigdy o Soft Tampons ? To takie specjalne gąbeczki które wkłada się na czas okresu do pochwy i można uprawiać z nimi seks. A te rewelacje o za głęboko wepchniętych tamponach i szpitalach wyglądają mi na urban legend. Żaden tampon nie przejdzie przez szyjkę macicy, nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza

wiesz co czytając fora, chociażby te tutaj nie sądzę aby to byo urban legend... szczerze ludzie mają dziwne pomysły. W wątku głębokość błony dziewiczej dziewczyna się masturbuje 15 cm rurką? więc wsadzenie tampona i stosunek nie wygladają jeszcze tak głupio

Odnośnik do komentarza

jak to sie mowi dobry kon i po blocie pojdzie hehe :D jesli sie nie krepujecie ani Ty anie chłopak to po prostu kochajcie się w okresie bez tamponów itd. :) z doswiadczenia wiem, ze gdy juz mniej leci niz na poczatku okresu to sex jest bardzo przyjemny :) podobno dla dziewczyn nawet bardziej niz bez okresu

Odnośnik do komentarza

~karmi
Ale wy jesteście zacofane, nie słyszałyście nigdy o Soft Tampons ? To takie specjalne gąbeczki które wkłada się na czas okresu do pochwy i można uprawiać z nimi seks. A te rewelacje o za głęboko wepchniętych tamponach i szpitalach wyglądają mi na urban legend. Żaden tampon nie przejdzie przez szyjkę macicy, nie ma takiej opcji.

oczywiscie ze mity i legendy, ja z moim partnerem nie mamy z tym problemu, z wymienieniem czy wyciagnieciem tampona tez nie mam problemu, a mojemu partnerowi pasuje to bardziej niz zabawa w ,,błocie" oczywiscie nie dochodzi do pelnej penetracji ale doznania i tak sa intensywne zwlaszcza w dniach menstruacji

Odnośnik do komentarza

Jeśli się wstydzisz i Ci głupio uprawiać seks podczas okresu to zrób tak żeby to facet zaproponował. Zacznijcie tak jak zwykle zeby on miał już mega ochotę i mu powiedz ze niestety masz okres, moze on sam powie że jemu to nie przeszkadza. Jeśli założy gumkę to nic w tym niehigienicznego nie ma :) Wtedy tylko jeszcze ręcznik pod pupę jakby co i do dzieła.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zupełnie przez przypadek miałam taką sytuacje. Normalnie nigdy bym sie nie zdecydowała na sex z tamponem, ale miałam go w sobie kiedy byłam z chłopakiem i tak się zapomnieliśmy, że poprostu odrazu zaczeliśmy sie kochać, dopiero po fakcie zorientowałam się ze go nie wyjełam przed. Ja go "wtedy" wogole nie czułam, mój partner stwierdził tylko, że było dziwnie sucho i tyle. Wyjełam go bez problemu, co prawda sznureczek juz nie wystawał ale dałam rade normalnie. Nie bede tego powarzać, ale z doswiadczenia wiem ze jest to mozliwe i nic mi po tym nie było.

Odnośnik do komentarza

Sorry za wymyślaczy głupawych historii. Jak chłopak jest myślący to zrozumie sytuację i można się pobawić inaczej, ale jak wejdzie w ciebie to i tak się ubrudzi i żaden tampon nie pomoże, bo tak już jest, no i zawsze możesz wyjąć tampon przed stosunkiem, ale na pewno nie przejdzie do macicy. To bzdury.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...