Skocz do zawartości
Forum

Pozwoliłam mężowi na wytrysk na twarz


Gość meza_atka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zaproponuj mu, żeby w ramach rewanżu będziesz pocierać swoją muszelke o jego twarz. Ja bym chętnie dałbym swoją twarz jakiejś pięknej kobiecie, by zrobiła sobie nią dobrze i nie musiałaby się niczym odwdzięczyć. Sam fakt, że moja głowa robi za jej zabawkę do masturbacji jest wystarczająco podniecajacy. Szczerze mówiąc dla mnie orgazm kobiecy w seksie jest dużo ważniejszy i piękniejszy niż męski. Podniecają mnie te formy seksu, w których tylko kobieta ma orgazm. Ewentualnie takie, w których kobieta więzi partnera w swoich strefach intymnych np. trzymanie głowy udami lub siadanie na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonymous
W dniu 2.11.2020 o 07:23, Gość Aaa napisał:

Ja sobie nie wyobrażam robić lasce minetki, lizać tyłek, siadanie na twarzy, itp... Bez czegoś takiego z jej strony. Jakoś żadna nie narzekała do tej pory. Ex nie chciała żebym jej dochodził na twarz, więc jej przestałem robić minetkę. No i oczywiście szukałem na boku. Więc jak ci zależy na mężu, to daj mu to czego żadna inna mu nie da

A ja sobie wyobrażam robić minete bez rewanżu. Mnie zdecydowanie bardziej podnieca orgazm kobiety.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...