Skocz do zawartości
Forum

Plucie na partnera w trakcie seksu


Gość szaronka

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym sadzicie? Zdarzały Wam się takie zabawy? Ostatnio mój narzeczony zapytal mnie czy moze mi napluc na biust. Mnie to nie podnieca ale raczej jego tak. potem chcial abym ja na niego naplula ale jakos nie mialam odwagi. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza

~dupoliz
Sama przyjemnosc

Czy nie sądzicie, że ktoś nami na tym forum manipuluje ??????
Temat został założony 8 listopada 2012 !!!!!!!!!!!!!!!!! i po kilku dniach obumarł, bo był po prosty głupawy.
Teraz po upływie 2 lat ktoś go ożywia .
Jak dla mnie nie jest to przypadek ale świadome działanie, które nakierowane jest na ożywienie forum, kiedy zaczyna zamierać.
Nie sądzę, aby ktoś ze zwykłych forumowiczów odkopywał taki stary temat.

W ostatnich dniach zauważyłem więcej takich tematów, które były "przywracane" do życia i na pierwszą stronę po 2 latach i dlatego o tym postanowiłem napisać.
Co o tym sądzicie ???????????

Odnośnik do komentarza

franca
Tu była na ten temat dyskusja, jakby co:

http://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/990542,wracanie-do-starych-watkow,

No, raczej głosowanie niż dyskusja

Bardzo Ci uprzejmie dziękuję "Nastolatko z Wrocławia" za informację oraz linka. Wychodzi na to, że obecnie Ameryki nie odkryłem ale także, że moje podejrzenia są słuszne.
Obecnie nie ulega dla mnie wątpliwości, że forum jest sterowane przez "Wielkiego Brata".
Jeśli ogranicza się to tylko do odgrzewania starych tematów to pół biedy. Obawiam się jednak, czy osoba ( lub zespół osób ) będąca "Wielkim Bratem" także nie zaczyna nowych "frapujących" tematów oraz sama nie podtrzymuje dyskusji pisząc pod wieloma nickami.

Odnośnik do komentarza

Oj nie ma sensu sie nad tym głowić,w koncu jestesmy tu po to zeby pomagaac takim osobom. Zdarza sie ze gdy ktos doda nowy watek ale tresciowo podobny do ktoregoś z juz istniejących, moderatorzy albo kto tam wie przenosza go podpinajac i sytuacja sie odnawia.Pragnę zwrocic Wam na to uwagę;)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette
Oj nie ma sensu sie nad tym głowić,w koncu jestesmy tu po to zeby pomagaac takim osobom. Zdarza sie ze gdy ktos doda nowy watek ale tresciowo podobny do ktoregoś z juz istniejących, moderatorzy albo kto tam wie przenosza go podpinajac i sytuacja sie odnawia.Pragnę zwrocic Wam na to uwagę;)

LAURO !

Co się dzieje ? Gdzie zginęłaś ? Żyjesz ? .... od kilku dni Cię nie ma i jestem zaniepokojony ! Mam nadzieję, że wszystko w porządku ? Pozdrawiam :)
Pangolin

Odnośnik do komentarza

Pangolin

LAURO !

Co się dzieje ? Gdzie zginęłaś ? Żyjesz ? .... od kilku dni Cię nie ma i jestem zaniepokojony ! Mam nadzieję, że wszystko w porządku ? Pozdrawiam :)
Pangolin

U mnie wszystko wporządku:-) Tylko trochę zajeta jestem edukacją ze tak powiem:P
Pozdrawiam.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Fajnie że wróciłaś. Brakowało Cię tutaj.

Cha ! Cha !
Zawsze podejrzewałem, że większość postów piszesz w przerwach pomiędzy zajęciami. W weekend zajęć nie było, to i pisać przestałaś :)
A tak na poważnie, to edukacja jest ważna ale nie przesadzaj, bo do sesji jeszcze sporo czasu zostało.
serdecznie pozdrawiam
Pangolin :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...