Skocz do zawartości
Forum

Brak orgazmu pochwowego a masturbacja


Gość zawstydzonaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zawstydzonaaaaa

Mam 22 lata jestem w szczęśliwym związku od 3 lat. Sypiam ze swoim narzeczonym lecz nigdyssie nie masturbowalam, uważałam ze sie wstydzę a teraz ze w taki sposób zdradzam narzeczonego bo moja myszką należy do niego. Czy to moze wpływać na to ze nigdy nie przeżyłam orgazmu pochwowego?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Posiadam pewne pytanie, a mianowicie, jakiś czas temu, może osiem miesięcy temu, a może lepiej miałam okres w którym bardzo często masturbowałam się prysznicem, czasem nawet parę razy dziennie, z czasem umniejszałam tą liczbę. Była to jedyna forma masturbacji. Od trzech miesięcy mam partnera, nim zaczęłam z nim sypiać wciąż robiłam sobie dobrze w ten sposób co jakiś czas, już teraz gdy uprawiamy seks, co prawda tylko w weekendy bo tylko wtedy się widzimy właściwie w ogóle tego nie robię. Czasem mi się zdarzy. Raz na tydzień, parę tygodni. Ani razu nie osiągnęłam orgazmu, ani podczas stosunku z moim partnerem, ani w trakcie masturbacji strumieniem wody. Czy fakt tego, że masturbowałam się w taki sposób nie pozwala mi zaznać spełnienia w czasie stosunku, czy moja łechtaczka wciąż jest tak niewrażliwa na bodźce ? Jak dużo czasu potrzeba aby to minęło i abym znów stała się tak wrażliwa nim zaczęłam dogadzać sobie w taki sposób, biorąc co oczywiste fakt zupełnej abstynencji prysznicowej, choć aktualny stan rzeczy właśnie temu jest bliski. Liczę na szczere odpowiedzi i pomoc. Same rozumiecie jak bywa to frustrujące. W trakcie stosunku, nie skupiam się na tym aby ten orgazm osiągnąć, mimo wszystko jest mi dobrze, bardzo dobrze, gdy jednak spędzam samotnie wieczory i analizuję pewne sprawy brak orgazmu staje się dla mnie frustrujący i zastanawiam się, może sama jestem sobie temu winna?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...