Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja a rozciągliwość pochwy


Gość magda_121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Moje pytanie dotyczy rozciągliwości pochwy. Jakiś czas temu miałam faceta. Nie doszło między nami do współżycia, ale byliśmy ze sobą dość blisko. To rozbudziło moje seksualne potrzeby. Zaczęłam się masturbować. Najpierw sama, potem zaczęłam używać przedmiotu o wymiarach bliskich rozmiarom penisa. Czy po dłuższym (kilka mies.) stosowaniu takich metod moja pochwa jest rozciągnięta na tyle że nie wróci już do stanu sprzed masturbacji? Czy zaprzestanie masturbacji może pomóc jej w "skurczeniu się" ? Jest mi trudno zaprzestać, ale obawiam się że mój przyszły facet, zauważy że jest coś nie tak i nie będzie czuł przyjemności z seksu. Czy to możliwe? Boję się że się uzależniłam od tego. Macie jakieś rady na rozładowanie napięcia oprócz masturbacji i znalezienia odpowiedniego faceta?

Odnośnik do komentarza

Bez przesady nie masz się czym martwić :) miałem kiedyś bardzo "kochliwą" koleżankę i jakoś nigdy nikt nie narzekał na ciasność jej cipki (ja też nie ) :) hehe
To osobnicza cecha jedna ma dużą cipkę inna wąską szparkę, od mastrurbacji czy częstego seksu nic jej nie będzie, po ciąży czasem może być problem ale to też zależy od pozycji i penisa faceta!!! Dobrej zabawy, i pamiętaj nic nie zastąpi prawdziwego fiutka, pokaż swojemu jak się sama bawiłaś zanim do ciebie dołączył - taki pokaz to dla faceta szczyt rozkoszy !!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...