Skocz do zawartości
Forum

Czy częsta mastrubacja szkodzi zdrowiu?


Gość Marcin.K

Rekomendowane odpowiedzi

~Piotr Michal
Dlaczego nikt nie wytlumaczy tym mlodym ludziom jesli chodzi o chlopcow ,to przedwczesne i nadmierne uprawianie tego procederu ma duzy wplyw np na wszystkie cechy muskulizacji minn np rozmiar czlonka w przyszlosci.
Nie chodzi o to by nie robic tylko znac umiar wiadomo ,kazdy jest inny
Jesli chcecie miec 20 kilo niedowagi ,chodzic w okularach i byc wysmiewani przez dziewczyny z wielu powodow........ to robcie to nawet 8 razy dziennie.

o matko co za pierdoły piszesz....w kościele Ci to powiedział ksiądz? przestań pisać takie dyrdymały, bo tylk straszysz młodzież

Odnośnik do komentarza
Gość Zwykły chłop

Witam szwagrów,
Mam 17 lat i znacie jakieś naturalne sposoby by na przyszłość zwiększyć możliwości? W sensie wielkość. Oraz by nie strzelać wcześnie. Wiadomo chce póki to możliwe zadbać o przyszłość seksualną i sprawić jak największą przyjemność tej "jedynej"
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

masturbacja to nic innego jak naturalne odreagowanie działania mechanizmu funkcjonowania-prawidłowego- człowieka-nadmiar musi zejść-jeżeli jest brak erekcji lub brak podniecenia-to już lekarz----współżycie z kobietą a potrzeby sexualne mężczyzn to dwie różne sprawy-ale ważne dla zdrowia-

Odnośnik do komentarza

ola!!!masturbacja nie ma się nic do malejącego członka-on maleje-tzn jest mniejszy-mniej twardy-od-----palenia fajek -papierosów-i picia alkocholu-zaznaczam piwo też-owszem na nerki służy ok-alę 0.5 dziennie-nie więcej-inaczej on będzie za miękki-poprostu

Odnośnik do komentarza
Gość Gal anonim 89

Andriu 69 co Ty piszesz? Mam 27 lat, pije piwo systematycznie bo lubie, pale papierosy bo tez lubie i jeszcze nigdy nie mialem problemu z twardoscia, moja kobieta jest wrecz w blogostanie jak sie bzykamy, wiec nie pisz tutaj takich glupot, dzieki... A co do masturbacji? To jest normalna rzecz ktora czy facet czy kobieta wykonuja, rozladowanie napiecia sexualnego i stresu, a przy tym poznawanie wlasnego ciala, nie jeden sie ze mna zgodzi ze trening czyni mistrza, i po masturbacji i przy tym regulowanie i poznawanie tego co sie robi pozniej pomaga w zyciu lozkowym, przy dobrym treningu jestes pozniej podczas sexu z kobieta wiedziec jak wstrzymac wytrysk, tak zeby nie narobic sobie wstydu a zeby kobieta i Ty byc zadowolonym po wszystkim... Cala prawda

Odnośnik do komentarza
Gość demolka2003

Ktoś z was panowie napisał że będziemy mieć 20 kg nadwagi i dzireczyny będą się śmiać bo to robicie 5-8 razy dziennir.To owszem może być jeden z powodów,ale tu musisz mi przyznać racje,że jak,np.chłopak može mieć yaki charakter,że nawet gdy będzoe sie mastrubował to i tak dziewczyny będą się śmiały.Mam takich dwóch zboczuchuch w klasie i nawet większość dziewczyn nie lubi mnie ale szanuje,że nie jestem zboczoczony(chyna tylko jedyny w klasie) i co powiesz powiem na swoik przykładzie,że wcale nie waliłem konia wcześniej a i tak byłem ,,gruby" a teraz tak też pozostało ale zaczynam chudnąć czy to może być ograniczenie walenia konia do min. 1 raz dziennie na 3 dni??

Odnośnik do komentarza
Gość Ostrzeżenie

Masturbacja wg zasady w treningu rekreacyjnym 3 x 30 x 130 zda egzamin i w masturbacji jak treningu usprawniającym narząd pod wzgl. masy jak i funkcji.
3= trzy razy w tygodniu, gdyż co za dużo to i świnia nie chce.
Ważnene by przed masturbacją umyć siurka, i nie robić tego na sucho, bo można narobić krwawiących ranek. Zatem na dłoń używać lubrykanta KY. PO wytrysku umyć siurka i hartować zimną wodą.
Ponieważ podczas masturbacji wytrysk spermy jest kosztem ciała, to bardzo dobrze się odżywiać, gdyż w przeciwnym razie zamiast orgazmów będą suchoty. Poszukaj eksperyment ze szczurami, które z namiaru seksu pozdychały!!!!!W klatce miały 2 przyciski: żarcie i seks. Tak długo seksiły, że zapomniały o żarciu i pozdychały. Nie bądź szczurem!!!

Odnośnik do komentarza

waleniem konia z wytryskiem powodujesz odpływ najwyższej jakości białka, a to z kolei powoduje zanik mięśni, dziury w zębach, osłabienie wzroku, osłabienie pamięci, a najważniejsze osłabienie Układu Immunologicznego, a przez to podatność na byle choroby.
Notabene, mężczyzna w trakcie dorosłego życia seksualnego, wylewa z siebie 1. wiadro spermy, czyli >12 litrów najwyższej jakości białka.
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
niedrogi buraku, jeśli chcesz zasilić sobą kwiatki od spodu, to wal konia 5 razy dziennie. Narka.

Odnośnik do komentarza
Gość do Pseudonicka

~Pseudonick
Ja wale 4-6 razy dziennie od około 3 lat i nie mam żadnych nieprzyjemności z tym związanych.

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Niedrogi buraczku, spróbuj walić konia bez lubrykanta lub na sucho i go nie myć. Wtedy zaczną się nieprzyjemności
w postaci ranek, krwi, bólu i smrodu zgniłych śledzi A jak trafisz na brodawczaka, to urosną Ci brązowe brodawki na gupiej mordzie i siurku tesz, buuaaahhhaaa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...