Skocz do zawartości
Forum

Problem z utrzymaniem erekcji


problemowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 23 letnia kobieta i od pół roku mam chłopaka w tym samym wieku, Bardzo często (1-2razy na 3 współżycia) on ma problem z uytrzymaniem erekcji, zwłaszcza podczas penetracji. On jest małomówny w tej kwestii więc nie wiem czy zdażało się to u niego wcześniej czy nie. Raz powiedział mi,że jest to spowodowane zbyt dużą wilgotnością mojej pochwy, co przyznam że mnie troche irytuję bo wiem,że męzczyźni to uwielbiają a wszyscy moi poprzedni partnerzy wręcz szaleli na tym punkcie. Tak czy siak, niezależnie od przyczyny chciałabym spróbować jakiś tabletek przedłużających erekcje. Jakie są najlepsze dla tak młodego wieku oraz czy są jakieś skutki uboczne brania takich tabletek?

Odnośnik do komentarza

OMG.. powiedział Ci, że to prze Twoja wagine;/ no niezle.. słuchaj to ściema, to jest niemożliwe, tak jak mowisz faceci to lubia a nie wrecz przeciwnie.. Ja mialam taka sytuacje przejściwa z moim mężem, przez 2 miesiące nie dochodzilo miedzy nami do zbliżenia i tłumaczy się ze jest ciagle zmeczony. W koncu wydalo się, ze ma problemy z erekcja i chciał unikac „tematu”. Po dlugich rozmowach poszliśmy do lekarza i dostalismy permen. Jest bez recepty wiec nie ejst refundowany ale wart swoich pieniędzy, bo po takiej solidnej meisiecznej kuracji mój maz ma w pelni sprawnego członka. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze i Wam się uda, bo seks bardzo zbliza ludzi związku..

Odnośnik do komentarza

Żel dr Penigreat jest faktycznie bardzo dobry. Nawet na zagranicznych forach o nim czytałem. Wielu facetów stosuje przy drobnych problemach z utrzymaniem wzwodu. Przy kilku seksach mi też ten żel pomógł. Na bardzo długo starczy i chyba dość długi termin ważności z tego co pamiętam. Musisz na wszelki wypadek jeszcze sam sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...