Skocz do zawartości
Forum

Uciążliwe uczucie ciągłego podniecenia


aliija

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wstydliwy żonaty

Witam .
Jak w temacie, choć jestem facetem od 2 tygodni mam problem z ciągłym podnieceniem. Masturbacja też nie pozwala się zrelaksować.Po wytrysku zostaje to samo napięcie co przed. Problem w tym że nie mogę osiągnąć pełnego orgazmu.Penis wiotczeje ale za chwilę znów jest gotów! Żona cała wyszorowana wewnątrz nie daje już rady, co mam z tym zrobić? Mam 46lat

Odnośnik do komentarza

O matko. U mnie to samo. Mam 49 lat i od kilku miesięcy jakaś masakra. Mąż 53 lata, nie potrzebuje często seksu choć kiedyś uwielbiał. Teraz czesto zmęczony, unika zbliżen częstych, wystarczy mu raz na tydzień . A mnie rozsadna od środka. Masturbacja pomaga na chwilę. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Gość SpragnionaMiłości

Ja nie mam w tej chwili partnera, ale mam tak silny temperament, tak silne libido, że chyba w weekend rzuciłabym się na mężczyznę i przez dwa dni go z łóżka nie wypuszczała. Myślę, że niektórzy mężczyźni byliby bardzo zadowoleni z mojej skłonności. Szczerze mówiąc, gdyby nie skrupuły, to byłabym w stanie się kochać codziennie. Codziennie przed snem wymyślam sobie erotyczne scenariusze. Ile ja bym dała za dwa dni porządnego, długiego, namiętnego seksu z kochankiem...

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

masz zwarcie w nerwach receptor-łechtaczka a mózg-Ośrodek Rozkoszy Seksualnej. Sądzę po tym, jak pewna kobieta cięta podczas porodu, doznała orgazmu; skalpel podczas cięcia musiał zewrzeć przewody w nerwie.Wyjście: idź do gina chirurga i niech odetnie nerw łączący pizdę z mózgiem. No, ale wtedy możesz zostać kaleką seksualną. Zresztą pogadaj z ginem, bo to tylko moje przypuszczenia
Inna rada:zajdź w ciążę i urodź dziecko & kilkoro dzieci, wtedy na 100% przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

~SpragnionaMiłości
Ja nie mam w tej chwili partnera, ale mam tak silny temperament, tak silne libido, że chyba w weekend rzuciłabym się na mężczyznę i przez dwa dni go z łóżka nie wypuszczała. Myślę, że niektórzy mężczyźni byliby bardzo zadowoleni z mojej skłonności. Szczerze mówiąc, gdyby nie skrupuły, to byłabym w stanie się kochać codziennie. Codziennie przed snem wymyślam sobie erotyczne scenariusze. Ile ja bym dała za dwa dni porządnego, długiego, namiętnego seksu z kochankiem...

ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Kup se dildo za kilkadziesiąt zł, lub lalka sterowanego komputerem za 6.5 tys $ i po sprawie. Gumowy lalek ma w programie sztuczną spermę, sapie, poci się, śpiewa, nawet anala wykona.

Odnośnik do komentarza
Gość SpragnionaMiłości

Nie będę używać żadnych żałosnych sztucznych penisów. Nic nie zastąpi dotyku i towarzystwa żywego człowieka, świadomości bycia w łóżku z mężczyzną, któremu można sprawić przyjemność. Ta świadomość, że oboje chcemy odbyć ze sobą akt seksualny, że nikt nikogo do niczego nie zmusza, uśmiech ukochanego podczas penetracji i wtedy, gdy dotyka naszych wrażliwych miejsc....To jest coś nieziemskiego...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...