Skocz do zawartości
Forum

Uciążliwe uczucie ciągłego podniecenia


aliija

Rekomendowane odpowiedzi

od kilku dni jestem podniecona niemalże przez cały dzień. Czuje przyjemne uczucie u wejścia do pochwy i pulsowanie także na łechtaczce, po dotknięciu ręką kilku razy łechtaczki przechodzi na krótko. Kiedy kładę się spać poniżej brzucha czuje silne pulsowanie, nie wiem jak do dokładniej określić. Miał ktoś tak kiedyś? Co mogę zrobić aby się pozbyć tego uczucia? Jest ona uciążliwe. Nie mówcie, że seks pomoże bo nie pomaga. Po stosunku dalej to samo jest.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że jesteś w takim dniu cyklu, że odczuwasz popęd seksualny, albo masz jakieś zawirowania hormonów. Moze też tak być, że np. obejrzałas jakiś film, czy doświadczyłaś czegoś, co wywołało w Tobie uczucie podniecenia, a że to odczuwasz ciągle o tym myślisz i w ten sposób zatacza się koło ciągłego Twojego podniecenia :)
Myślę, że wkrótce Ci to przejdzie, jeśli seks nie pomaga ;) najlepszym sposobem jest rozładowanie napięcia seksualnego poprzez sport. Wypróbuj bieganie, pływanie czy regularny aerobik. Myślę, że dużo zalezy też od psychiki, jeśli bedziesz starała się o tym nie myślec i będziesz odganiała od siebie te myśli, jest szansa, ze stopniowo zaczną słabnąć a skupiwszy się na innych sprawach, odejdą w zapomnienie. Jeśli te uczucie będzie się utrzymywało, warto zbadać sobie hormony, jeśli wszystko będzie dobrze pod tym kątem a uczucie będzie się nasilalo, warto porozmawiać z seksuologiem.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

ja mam podobne uczucie, adekwatne, u mnie bywa tak że potrafi mi mocno stac bardzo, albo mam uczucie że jest taki wielki no i to w jakis sposob przeszkadza. np nie daje zasnac. Wniosek umawiajmy sie czym predzej na sex, masowy. A masz uczucie ochoty na sex bedac w miejscach publicznych, zeby cie jakis wymacał tam dobrze albo przynajmiej otarł sie o twoją dupe najlepiej czyms twardym? (ja o tym mysle)

Odnośnik do komentarza
Gość kamelka_love

mialam tak ostatnio po 6 stosunkach w ciagu nocy, praktycznie seks cala noc.. rano wrocilam do domu, caly dzien, caly wieczor czulam dokladnie to samo!! dzis jakby mi przeszlo ale srednio.. chyba paluszki pojda w ruch:)

Odnośnik do komentarza
Gość zestresowana88

Ja nigdy nie miałam jakiegoś duzego popędu seksualnego i nie mam pojęcia dlaczego takie "coś" mi się przytrafiło. Szczerze to przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu,a po seksie oczywiscie nie przechodzi. To uczucie nie jest u mnie wywołane podtekstem erotycznym, jest samo z siebie i nie mam wcale ochoty na seks a uczucie w środku jest podobne jak podczas stosunku - bez orgazmu. Czytałam, że to może być uszkodzenie "nerwu sromowego" ale nie mam pojęcia w jaki sposób można go uszkodzić? Czy przez pieszczoty z partnerem również ? Jeśli ktoś wie coś na ten temat - piszcie!

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie jestem jedyna... Meżczyźni mogą się z tego śmiać, może ich to podniecać, ale mnie to wcale nie bawi, że jestem cały dzień pobudzona i mam mokro w ******** (wiadomo gdzie). Przeraża mnie to, że jedna, dwie, trzy i więcej masturbacji w ciągu krótkiego odstępu czasu nie wystarczy. A w ciągu dnia potrzebuję często nawet więcej - rano, popołudniu, wieczorem. Normalny mężczyzna nie jest w stanie sprostać takim oczekiwaniom. Mieć kilku partnerów na boku? To wcale nie jest zabawne :/

Wybieram się do ginekologa, może on zna odpowiedzi na męczące nas pytania. Napiszę, gdy poznam jego opinię.

Odnośnik do komentarza

Tak to bardzo dobry artykul i na temat taki jak opisany w temacie. Wiec jesli trafi sie jeszcze ktoś kto czuje uczucie ciągłego podniecenia to mozna przeczytać ten artykul zeby np nie pisac nowego wątku.

http://portal.abczdrowie.pl/syndrom-permanentnego-podniecenia-seksualnego

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam. U mnie problem jest dosc podobnym I mam wrazenie ze to jakas choroba:( no bo czy to normalne ze ciagle mam ochote na sex .... Kochalabym sie co noc , bez przerwy.... Rozstalam sie pare tygodni temu z partnerem i jest jeszcze gorzej a nie chce sie masturbowac poniewaz kiedys Jako nastolatka bylam bardzo od tego uzalezniona ... Jest mi ciezko bardzo :(

Odnośnik do komentarza

~Wikunia
Witam. U mnie problem jest dosc podobnym I mam wrazenie ze to jakas choroba:( no bo czy to normalne ze ciagle mam ochote na sex .... Kochalabym sie co noc , bez przerwy.... Rozstalam sie pare tygodni temu z partnerem i jest jeszcze gorzej a nie chce sie masturbowac poniewaz kiedys Jako nastolatka bylam bardzo od tego uzalezniona ... Jest mi ciezko bardzo :(

No to w sytuacji gdy nie ma partnera zostaje wlasnie masturbacja. Nie ma za bardzo innego wyjscia.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość kawa_z_mlekiem

Witam, widzę że stary wątek ale chciałam coś od siebie dodać. Mam 32lata, troje dzieci i od wczoraj aż brzuch mnie boli od tego nazwijmy (wzmożonego. popędu seksualnego) Tak bardzo mnie boli podbrzusze jak nigdy dotąd w calym moim życiu! Mąż. jest szczęśliwy z tego powodu ale ja nie bo mimo trzykrotnych zbliżeń to i tak mam niepohamowana chec na sex, ostatnio to miałam tak z ładnych parę lat temu. Moze tak dziala na mnie owulacja?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...