Skocz do zawartości
Forum

Fantazje, do których nigdy byście się nie przyznali


Gość olimpiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym pojechać z moim chłopakiem na wakacje,
i kochać się na plaży o wschodzie słońca, nie zwracać uwagi na nic i nikogo i tuż przed nadejściem orgazmu zobaczyć że jakiś dorosły, umięśniony , ogorzały słońcem i wiatrem rybak idąc do swojej łodzi zobaczył jak mój chłopak, rżnie (bo już tak na ostro na pieska klepiąc po pośladkach) mnie bez opamiątania na kocyku. Nie mogę już nic powiedzieć zakryć się, ukryć nagość, czuję że zaraz dojdę, jęczę coraz głośniej , czując jak jądra mojego chłopaka obijaja sie o mnie, a rybak patrzy mi prosto w oczy, to zjeżdza wzrokiem i patrzy na mnie wkładając jednocześnie rękę w spodnie wyjmuje penisa i zaczyna sobie robić dobrze. Patrzy mi w oczy ja jemu tylko mój chłopak nie wie o całej sytuacji. Dochodzimy jednocześnie ja i rybak , który później jak gdyby nigdy nic chowa przyrodzenie zapala fajkę i idzie do swoich łodzi, gdy znika, czuję jak mój chłopak kończy we mnie czując jego ciepłe nasienie w cipce mam wspomnienie rybaka.

Odnośnik do komentarza
Gość Michałek24

Chciałbym zobaczyć moją koleżankę w której się podkochuję jak się mastrbuje, kiedyś będąc u niej siedziałem na łóżku i jak ona poszła do wc to wypadł mi telefon za jej łóżko gdy po niego sięgałem znlazłem wibrator... strasznie sie podnieciłem tym bardziej że nie spodziewałem się że ona używa takich.... gadżetów. Ania jest jedynaczką więc sprzęt był na pewno jej w dodatku wyglądał na dość mocno używany, Ania nie ma chłopaka więc pewnie tak radziła sobie .... jak jak bym chciał zobaczyć jak ona sama się bawi z tym żelowym przyjacielem :)

Odnośnik do komentarza
Gość Stefan33

Chciałbym by wyjść z moją dziewczyną na zakupy, taki mały rajd po galeriach
i by ona wtedy nie założyła biustonosza pod bluzeczkę, by się faceci ślinili na jej
widok by ona za to czasem łapała rumieniec na policzkach się zawstydzając.
A potem po powrocie do domu bym ją porządnie wybzykał przypominając sobie te wszystkie
sytuacje, porządliwe spojrzenia. Kasia tak chodzi tylko po domu, ponieważ te jej sutki
sterczą jakby miały przebić bluzkę. Nigdy nie zapomnę jak przyszedł koleś do tv kablowej
i kaśka przez roztargnienie otworzyła mu drzwi facet mało jej wzrokiem nie .....
Skupić się nie mógł zagadywał , komplementował opowiadała mi że się wstydziła strasznie
mnie wtedy nie było w domu, a ona jak się wstydzi to wygląda tak uroczo, niewinnie seksownie że wrrr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...