Forum Seks

Fantazje, do których nigdy byście się nie przyznali

~olimpiaa

~olimpiaa

Jak w temacie - o czym nigdy byscie nie powiedzieli swojemu partnerowi lub partnerece a co chcielibyscie sprobowac/ zmienic lub co Was kreci choc sie nie przyznacie? :D

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Komercha

Komercha

hmmm ja chyba swojemu mówie wszystko, jakoś tak wyszłó że on wie o każdej mojej fantazji. Ostatnio świta mi seks na parkingu :P albo w pociągu w wagonie sypialnianym - jeszcze mu o tym nie powiedziałam ;p

85875 komercha Kobieta, 36 lat, Białystok
~Maalina

~Maalina

Sex z kobieta tak to moja fantazja od zawsze, ale mój mąż doskonale o tym wie i nawet namawia mnie do tego , tylko nie wiem czy gdyby doszło do zbliżenia to bym nie uciekła. Nie mam takich fantazji do których bym się nie przyznała, wychodzę z założenia że z partnerem o wszystkich można rozmawiać i mówić ale nie koniecznie próbować a na pewno nie na siłę. Ale mówić trzeba bo a nóż widelec się zdarzy.Aha mówię o takim stałym partnerze a nie jakimś przypadkowym.Chyba to jest ważne.

Kurczak1999

Kurczak1999

Nie powiem swojej pratnerce o tym że fantazjuje o tym by spróbować seksu z murzynką lub kobietą w zaawansowanej ciąży - proste będzie zazdrosna :) o innych fantazjach czasem rozmawiamy !

84580 kurczak1999 Mężczyzna, 42 lata, Warszawa
Lola01

Lola01

seks z obcym facetem najlepiej tak z zaskoczenia ze on podchodzi i tak jak w filmie zaczynamy sie calowac itd :D

--

Dopiero późn

84662 lola01 Kobieta, 34 lata, Wawa
~wiesniak

~wiesniak

Popatrzec jak moja luba (serio) uprawia dlugo i namietnie seks grupowy z innymi dobrze odbarzonymi facetami.. jak jeczy i pada ze zmeczenia, a oni ja dalej wala.. hehe

~ratkaa

~ratkaa

seks na fotelu ginekologiczny.... nie wiem dlaczego ale mam taką fanzaję

Igraszka

Igraszka

nie no litości , fotel ginekologiczny? Przeciez to jest totalnie aseksualny przedmiot

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 28 lat, gdzieś za tęczą
Arabika

Arabika

mnie się marzy jak uprawiam seks z mężem w samochodzie i ktoś nas podgląda:0

87742 arabika Kobieta, 34 lata, Suwałki
~Achaa

~Achaa

~wiesniak
Popatrzec jak moja luba (serio) uprawia dlugo i namietnie seks grupowy z innymi dobrze odbarzonymi facetami.. jak jeczy i pada ze zmeczenia, a oni ja dalej wala.. hehe

ale z ciebie... wieśniak :D

~Achaa

~Achaa

a ja nie mam żadnych fantazji. Tzn jeśli chodzi o takie rzeczy np co bym chciała z nim zrobić. Jedyne moje marzenie, to żeby mieć wreszcie święty spokój, tylko ja i mój mąż w jakimś miłym miejscu, bo tak to ciągle ktoś się kręci, ciągle trzeba dziecka pilnować i nigdy nie możemy mieć chwili dla siebie poza wieczorem w łóżku, a to takie nudne i monotonne.

~Achaa

~Achaa

Arabika
mnie się marzy jak uprawiam seks z mężem w samochodzie i ktoś nas podgląda:0

uwierz mi, to nie jest podniecające, bo byłam już w takiej sytuacji. Zwialiśmy stamtąd prędzej niż się tam zatrzymaliśmy. Nic ekscytującego tylko potem śmialiśmy się z tego faceta, co nas zza drzewa podglądał

~pauli80

~pauli80

podglądnąć obcego faceta jak się trzepie i obciągnąć mu Mąż wie że o tym marzę.

SickAngel

SickAngel

A ja nie mam bo się wstydzę : I

--

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

84897 sickangel Kobieta, 30 lat, Centrum Polski
raczejautorka

raczejautorka

Seks oralny z dziewczyną.
Seks z baaardzo dominującym partnerem, w rodzaju kontrolowanej przemocy. Niestety często faceci kiepsko odnajdują się w tej pozycji.

88048 raczejautorka Kobieta, 32 lata, wwa
Kurczak1999

Kurczak1999

Zobaczyć partnerkę (przyłapać jak z koleżanką robią sobie minetkę w pozycji 69) i za przyzwoleniem partnerki dołączyć się do takiego trójkącika :) na koniec skończyć na piersiach mojej parterki i jej koleżanki a one by zlizały ze swoich cycuszków moje nasienie!

84580 kurczak1999 Mężczyzna, 42 lata, Warszawa
Igraszka

Igraszka

w życiu bym na to nie poszła.... Kurczak zaskakujesz mnie co raz bardziej

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 28 lat, gdzieś za tęczą