Skocz do zawartości
Forum

Nierówna grubość penisa po stosowaniu pompki do penisa


Gość mlover

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 22 lata. Przez około pół roku używałem pompki do penisa. Grubość mojego penisa się poprawiła. Dodam że mój penis ma dłogość 17 cm natomiast w najgrubszym miejscu ma 13,8 cm. Używanie pompki przyniosło też niepożądany efekt którym jest lekkie skrzywienie ale to nie taki duży problem bardziej mnie martwi to że penis najbardziej zgrubiał w połowie swojej długości a jego nasada nie. Teraz mój penis wygląda trochę dziwnie bo przy nasadzie ma obwód 12 cm. Chciałbym prosić o radę w jaki sposób mógłbym pogrubić nasadę penisa. Czy są jakieś ćwiczenia? Za pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę nie ma metody na powiększenie penisa. Te metody, które są dostępne a więc pompki czy leki są krótkotrwałe, dla wielu mężczyzn nieskuteczne i przede wszystkim niezdrowe przy dłuższym okresie stosowania. Jesli nie odczuwasz żadnych dolegliwości bólowych, nie masz zsiniałego penisa, nie dzieje się z nim nic niepokojącego oprócz tego, że grubość jest nierówna, nie przejmuj się tym, ale lepiej odstaw pompkę, bo sobie zaszkodzisz. Wg mnie masz normalny rozmiar penisa i nie musisz mieć z tego powodu kompleksów. Faktem jest, że liczy się grubość nie długość, ale weź pod uwagę to, że każda pochwa jest inna i każda kobieta może odczuwać inną przyjemność. Wazna jest technika, bo sa związki gdzie mężczyzna nie ma zbyt dużego a zaspokaja kobiete, tak wiec zamiast na sile próbowac go powiekszyc lepiej praktykuj i poznaj ciało swojej kobiety a zobaczysz, że bedzie zachwycona :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Pytanie jakiej pompki używałeś? Pompki wodne są z zasady bezpieczniejsze ponieważ ciśnienie równomiernie się rozkłada na ściankach członka. Mniemam, że używałeś zwykłej pompki próżniowej, która praktycznie nie nadaje się do regularnego stosowania. Obszerny artykuł o pompkach https://vitalmedica.pl/pompka-do-penisa/ - opisane w zasadzie wszystko, od badań naukowych, po typy pompek, mechanizm działania, skutki uboczne czy przeciwskazania.

Efekt powiększenia penisa to w zasadzie efekt uboczny. Pompki stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji, przykładowo u pacjentów, u których istnieją przeciwskazania w leczeniu farmakologicznym. Jeśli nie masz problemów z erekcją, może warto poczekać z jej stosowanie - życzę oby jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza

miałem podobnie po użyciu pompki gdy erekcja penis grubiał u nasady dalej był normalny. Słabo to wygladało. Teraz wiem że najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na powiększenie penisa to tabletki Maxorman. Żadne pompki, expandery nie dały tyle co to cudeńko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...