Forum Seks

Nierówna grubość penisa po stosowaniu pompki do penisa

~mlover

~mlover

Cześć mam 22 lata. Przez około pół roku używałem pompki do penisa. Grubość mojego penisa się poprawiła. Dodam że mój penis ma dłogość 17 cm natomiast w najgrubszym miejscu ma 13,8 cm. Używanie pompki przyniosło też niepożądany efekt którym jest lekkie skrzywienie ale to nie taki duży problem bardziej mnie martwi to że penis najbardziej zgrubiał w połowie swojej długości a jego nasada nie. Teraz mój penis wygląda trochę dziwnie bo przy nasadzie ma obwód 12 cm. Chciałbym prosić o radę w jaki sposób mógłbym pogrubić nasadę penisa. Czy są jakieś ćwiczenia? Za pomoc z góry dziękuję.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~.Maskotka.

~.Maskotka.

nie wiem po co stosowałaś tą pompkę.... Nie znam żadnych ćwiczeni, i nie sądzę aby jakiekolwiek były. Ja bym sie nie przejmowała, jesli różnica w obowdach jest niebyt duża

~mlover

~mlover

wiesz sam nie wiem czemu stosowałem tą pompkę. Może przez czytanie forów że kobiety lubią kiedy facet ma grubszego penisa. moja partnerka raczej jest zadowolona z seksu i mówi mi że mój penis jest duży i wystarczający. Też tak uważacie?

~riko

~riko

ja mam w najgrubszym miejscu 13,5 (na środku penisa), a u nasady równe 13 naturalnie bez ćwiczeń i wydaje mi się że to jest bardzo spoko, myślę żebyś odstawił już ta pompkę bo se możesz naczynia uszkodzić i potem mieć problemy z ukrwieniem, ale to twój wybór

Tarja

Tarja

Tak naprawdę nie ma metody na powiększenie penisa. Te metody, które są dostępne a więc pompki czy leki są krótkotrwałe, dla wielu mężczyzn nieskuteczne i przede wszystkim niezdrowe przy dłuższym okresie stosowania. Jesli nie odczuwasz żadnych dolegliwości bólowych, nie masz zsiniałego penisa, nie dzieje się z nim nic niepokojącego oprócz tego, że grubość jest nierówna, nie przejmuj się tym, ale lepiej odstaw pompkę, bo sobie zaszkodzisz. Wg mnie masz normalny rozmiar penisa i nie musisz mieć z tego powodu kompleksów. Faktem jest, że liczy się grubość nie długość, ale weź pod uwagę to, że każda pochwa jest inna i każda kobieta może odczuwać inną przyjemność. Wazna jest technika, bo sa związki gdzie mężczyzna nie ma zbyt dużego a zaspokaja kobiete, tak wiec zamiast na sile próbowac go powiekszyc lepiej praktykuj i poznaj ciało swojej kobiety a zobaczysz, że bedzie zachwycona :)

--

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

83914 tarja Kobieta, 32 lata, Rzeszów
~Victorss

~Victorss

Pytanie jakiej pompki używałeś? Pompki wodne są z zasady bezpieczniejsze ponieważ ciśnienie równomiernie się rozkłada na ściankach członka. Mniemam, że używałeś zwykłej pompki próżniowej, która praktycznie nie nadaje się do regularnego stosowania. Obszerny artykuł o pompkach https://vitalmedica.pl/pompka-do-penisa/ - opisane w zasadzie wszystko, od badań naukowych, po typy pompek, mechanizm działania, skutki uboczne czy przeciwskazania.

Efekt powiększenia penisa to w zasadzie efekt uboczny. Pompki stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji, przykładowo u pacjentów, u których istnieją przeciwskazania w leczeniu farmakologicznym. Jeśli nie masz problemów z erekcją, może warto poczekać z jej stosowanie - życzę oby jak najdłużej.