Skocz do zawartości
Forum

Obcasy w łóżku


Gość muka 33

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem to całkiem normalne, po prostu lubi jak kobieta ma na sobie jakiś seksowny ciuszek, but itp. jakiś atrybut podkreślający kobiecość, ja np lubię jak dziewczyna ma pończochy na nogach i co z tego, przecież po to je stworzono żeby dodawały urody i podobały się facetom :)

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie - czerwone szpilki, czarne pończochy, czerwona szminka - wtedy kobieta jest bardziej naga niż bez niczego. I z kobietą w szpileczkach fajnie się to robi na stojąco od tyłu. szczególnie przy różnicy wzrostu. I pupa wygląda apetyczniej bo szpileczki wymuszają napinanie pewnych partii mięśni. same korzyści. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Fajnie jak kobieta ma pas do pończoch i w szpileczkach !!!
Aj aż mi się ciepło zorbiło , moja była kiedyś mnie tak powitała jak wróciłem w swoje urodziny z pracy wchodzę do domu a ona leży na łóżku w sypialni, w szpileczkach i pończoszkach , pas do pończoch , popija czerwone winko i pyta mnie "kotku ile mam na Ciebie czekać bierz się do roboty i pokaż jak bardzo Ci się podobam" wiecie co było dalej... do tej pory to pamietam, najlepszy prezent na urodziny w życiu!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Zakłopotana ...

Ja zawsze chciałam przygotować dla mojego misia taką niespodziankę ;) Ubrać seksowną bieliznę, czerwone szpilki i umalować usta czerwoną szminką i czekać na niego w łóżku gotowa aż on wróci z pracy ;) Myślę że gdyby mnie taką zobaczył to by się bardzo podniecił ... :)

Odnośnik do komentarza

Kurczak - to, że ty ciągle zmyślasz bajki, piszesz, że ty już wszystko przeżyłeś, nawet seks na oczach ludzi itd, to nie znaczy, że moje życie jest nudne. Moje życie nie jest nudne, ale prawdziwe, a ty wymyślasz historyjki w każdym wątku :D chyba nikt ci tu już nie wierzy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...