Skocz do zawartości
Forum

Brak wzwodu przed stosunkiem


Gość Rafiii91

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu mężczyzn w Twoim wieku tak ma. Niekoniecznie musi być to impotencja. Może być to rownie dobrze wpływ stresu, nieodpowiedniego odżywiania się, nieuprawiania sportu.
Warto jest zrobić sobie okresowe badania, przebadać się szczególnie na hormony ( testosteron, hormony tarczycy).
Możę warto byłoby równiez wypróbować ziołowe środki dostępne na rynku? Czy testowałeś cokolwiek?

Odnośnik do komentarza

Nic jeszcze nie stosowałem. Nie stosowałem bo tyle tego jest na rynku - a trochę głupio mi zapytać lekarza rodzinnego co mógłby polecić. A macie może jakieś doświadczenia? Sprawdzałem viagrę - ale to normalne że ona jest tak droga?

Odnośnik do komentarza

No tyle takie środki kosztują . Na razie jednak nie faszerowałbym się takimi środkami . Wypróbuj te ziołowe, które mogą być bardzej skuteczne i nie zaszkodzą.
Goman jest niezły. Bierzesz jedną tabletkę.. Tak ok 1-2 godziny przed stosunkiem i nie musisz się już martwić ,że nie podołasz.

Odnośnik do komentarza

Jestem przeciwnikiem tabletek, bo w sumie zawsze coś tam do organizmu wprowadzasz. Wolę właśnie żele na odzyskanie erekcji i w krytycznych warunkach u mnie zawsze się sprawdzał żel dr Penigreat. Całkowicie naturalny skład i dla takich mężczyzn, jak ja, którzy cenią przede wszystkim zdrowie to idealny specyfik. Nie miałem żadnych kwasów związanych z tym żelem. Nic nie szkodzi na partnerkę, a na to też przecież trzeba zwrócić uwagę przy zakupie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...