Skocz do zawartości
Forum

Zespół Havelocka Ellisa i antykoncepcja w wieku 16 lat


Gość damnn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niedługo planuje rozpocząć współżycie z moim chłopakiem, iść do ginekologa (z czym może być mały problem) czy postawić na prezerwatywy, dni niepłodne i seks bez penetracji? I kolejne pytanie - poinformować go o tym, że podejrzewam u siebie zespół Havelocka Ellisa? Bowiem od ponad 4 lat masturbowałam się właśnie pod prysznicem i tylko w ten sposób udawało mi się szczytować. Z góry dziękuje i proszę o rady.

Odnośnik do komentarza

~julia33lat
Dziecko,nie mówię tego złośliwie, ale 16 lat,to dużo za wcześnie na seks.Ty niedawno chyba gimnazjum skończyłaś...
Daj sobie spokój, skończ dobrą szkołę -a potem zastanawiaj się nad tym,co teraz...

Już zdecydowałam, podjęłam poważną decyzję i się nie wycofam dlatego wolę spytać. Niestety wiele osób teraz to robi w moim wieku, bez zabezpieczenia, po alkoholu i narkotykach. Ja staram się być odpowiedzialna. Mój chłopak niedługo wyjeżdża, związku na odległość nie ma co ciągnąć, a nie wiem czy uda mi się kogokolwiek dorównującemu jemu spotkać, dlatego chciałabym jak najlepiej wykorzystać ostatnie miesiące.

Odnośnik do komentarza

hmmm moim zdaniem oddawanie czegoś tak szczególnego jak dziewictwo facetowi którego się pewnikiem więcej nie spotka (z tego co wnioskuje z wypowiedzi) to głupie marnotractwo.
Moja żona powiedziała mi że straciła dziewictwo pół roku przez poznaniem mnie i że strasznie żałuje tego że nie poczekała tych paru miesięcy.
a to że wszyscy to robią nie oznacza że ty też musisz i co powiesz swojemu przyszłemu mężowi gdy się spyta z kim straciłaś cnotę powiesz mu że z gościem któremu nikt nie dorówna?? czy pójdziesz do zakonu? bo jak to drugie to oddaj mu sie smiało będziesz wiedziała co tracisz
Odpowiadając na twoje pytanie to wybór zależy od tego czy masz zamiar robić to dalej z innymi czy to ma być miłe porzegnanie z chłopakiem. Jak wybierasz to pierwsze to idz do ginekologa po pigułki jak to drugie to użyj prezerwatyw NIGDY STOSUNKU PRZERYWANEGO. apropos zespołu to poczekaj aż facet weźmie cię w obroty może przejdzie.

Odnośnik do komentarza

no też uważam że to trochę głupi pomysł z tym seksem przed jego wyjazdem ale to Twoja decyzja. Jeśli chodzi o ten zespół to jak mozesz go podejrzewać nie uprawiając wcześniej seksu? Co do zabezpieczenia, najlepsze będą tabletki, ale jeśli nie chcesz ich brać to gumki. Tak jak napisał Hakownica nigdy stosunek przerwywany bo to nie jest żadna forma antykoncepcji tylko rosyjska ruletka

Odnośnik do komentarza

Decydowanie się na seks tylko dlatego, że Twój chłopak wkrótce wyjeżdża to faktycznie głupota. Naprawdę warto czekać na tego jedynego, uwierz starszym koleżanką. Jeżeli podjęłaś już decyzję to proponuję tabletki+gumki. Co do wizyty u ginekologa to nie powinnaś mieć z tym problemu, gdyż Twój wiek jest już odpowiedni. Mam nadzieję, że dobrze to przemyślałaś i nie będziesz tego żałowała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...