Skocz do zawartości
Forum

Wczesne rozpoczęcie współżycia a znudzenie w łożku


zryd

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam takie pytanie. Moje dziewczyna uprawiała sex od 14 roku życia w miarę regularnie z dwoma byłymi partnerami i w sumie chyba już wszystkiego wypróbowała w łóżku, dlatego boję się, że po takich ilościach sexu może już być znudzona moimi pomysłami w łóżku. Czy jest możliwe, że po tylu latach, sex może być dla niej nudny ? Obawiam się, że już teraz nie ma takiej namiętności jaka była na początku jej współżycia z byłymi. Przynajmniej jak to tak teraz odczuwam. Powiem, że teraz mamy po 23 lata. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Zryd, ale skąd się wzięły Twoje obawy ? Skoro Twoja dziewczyna nie mówiła Ci, że jest znudzona to skąd te chore jazdy ? Dała Ci jakoś odczuć że źle jej z Tobą w łóżku ? Jakie ma znaczenie to, że zaczęła współżyć w 14 r.ż ? Myślisz, że gdyby zaczęła intensywne współżycie w wieku 18 lat ( średnia statystyczna dla Polski ) to czułbyś się inaczej ? Myślę, że problem jest w Tobie a nie w niej. Jeśli chodzi o seks to ludzie uprawiają go po 50 lat odkrywając wszystkie jego barwy i nadal im się nie nudzi. Przesadzasz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...