Skocz do zawartości
Forum

Seks lesbijski


Gość agata088

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
jestem w związku z kobietą, to mój pierwszy związek homoseksualny. Jestesmy ze sobą od miesiąca. Chciałabym rozpocząć współzycie. Moja dziewczyna była już wcześniej w związku z kobietą, ja nie, dlatego chcialabym zapytac co powinnam zrobic aby było jej przyjemnie. Czy powinnam skupic sie tylko na seksie oralnym czy wypróbować gadżety, np wibratory?

Odnośnik do komentarza

Czy wszystkie kobiety myśla na przód tylko max 3 miesiące?
Ostatnio kolezanka żaliła sie w towarzystwie że w pracując w Szwecji przez 3 lata nie udało jej się znaleźć żadnego faceta bo jak się wyraziła, "kilku fajnych to zajętych i zadziwiająco duża liczba gejów wśród mężczyn".
Tam macie tolerancję pełną gębą a zupełnie fajna dziewczyna, nie może sobie znaleźć ptaka który by chciał penetrować cipkę a nie męską odbytnicę.

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

~buquile
Tarja
czasem szkoda mi nietolerancyjnych ludzi. ale bardziej szkoda mi biednych zwierząt

Pogadamy jak twój syn zacznie umawiać się z innymi homosiami na penetrację kiszki stolcowej.

Typowo PISowskie, klerykalno-katolickie poglądy ( o dziwo ile w kościele się uhodowało np. pedofilów)

Odnośnik do komentarza

Chora tolerancja rodzi kolejnych gejów i kolejne lesby...
Gdybyśmy mieli odwagę mówić wprost ,co jest dobre,a co nie,co normalne,a co nie normalne,to może sytuacja by się zmieniła.Ale co niektórzy pod płaszczykiem 'tolerancji' wynurzają coraz to nowe zboczenia, które kiedyś mieli odwagę nazywać po imieniu,a dzisiaj wolą się podpiąć pod dziwnie pojmowaną 'wolność osobistą'...

Odnośnik do komentarza

chyba jednak dobrze to zrozumiałam Runer..
ale postawcie sie w sytuacji tej kobiety..jak by wam sie podobała kobieta a nie mezczyzna,i byscie chcieli byc w takim zwiazku to ktos inny by mówił eee okropa lesbijki. ale to jest normalne inni wola zyc kobita z kobita,mezczyzna z mazczyzna i kobieta z mezczyzna. ale to jest tylko i wyłacznie ich wybór. tak chca tak maja i tak beda zyc. one moga mówic ze my okropne jestesmy bo zyjemy z mezczyznami. agata008 porozmawiaj ze swoja partnerka o tym czego ty oczekujesz a to co ona:) życze powodzenia pozdrwiam!!

Odnośnik do komentarza

...czasami rozmowa o oczekiwaniach moze okazac sie trudna i stresuja;
w przypadku, gdy jedna z was ma doswiadczenie, a druga nie, warto dac sobie troche czasu, ''zaczac wspolzycie malymi kroczkami '' od calowania, przytulania i tak dalej, cieszyc sie tylko soba(...), a z czasem na pewno warto urozmaicac wspolzycie roznymi gadzetami;
nie spieszcie sie, dobrze ma byc nie ''jej'' ale ''wam''
powodzenia...

Odnośnik do komentarza

jaka tu ma byc tolerancja! przeciez bog nas tak stworzył ze maa byc facet i kobieta a nie kobieta i kobieta facet i facet! no ludzie zastanówcie sie ! a jak bedziecie chcialy miec dzieci to pomyślcie jak beda miec przerabane w szkole ze maja takie matki bo inni nie umieja wychowac dzieci na porzadnych ludzi . i to bedzie udreka dla nich!

Odnośnik do komentarza
Gość karolciaa2

To chyba nie tylko kwestia tego, kto z kim śpi,ale kto jaki przykład daje innym, co inni obserwują,czego się uczą i co przekażą swoim dzieciom na przykład.
Na prawdę musimy propagować dewiacje, zboczenia i wynaturzenia pod najprzeróżniejszymi postaciami?!Nie dajmy się zwariować,w końcu to nic złego powiedzieć zboczeniec- na zboczeńca.To my mamy się wstydzić tego,że chcemy żyć normalnie-bez zboczeń?!Niedługo każe się nam w myśl chorej tolerancji akceptować zoofilię na przykład, bo przecież ktoś może mieć właśnie takie upodobania.Taki kaprys.
Ludzie ,to obłęd!Nie dajmy się zwariować!

Odnośnik do komentarza
Gość Czekoladowa1

A ja się zastanawiam czemu bogobojni, katoliccy faceci wchodzą na wątek pt.: "seks lesbijski" :D Ani to was nie dotyczy, ani żadnymi doświadczeniami podzielić się nie możecie. Po co więc ? Żeby napsuć dziewczynie krwi ? Żeby ją poniżyć, wyzwać od zboczeńców ? To jest forum medyczne, tutaj się rozwiązuje konkretne problemy, a nie wylewa prywatne frustracje i fobie.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, ten topik to podpucha, jakiegoś ciamajdy, który z uciechą, chce sobie poczytać o tym jak kobiety będa radzić co robic z "zabawkami".
Może i ma rację, bo sporo kobiet choć same by nigdy kota innej kobiety nie dotkneło, to na myśl, że jakaś kobieta ich kota by dotkneła - jakoś ich to nie przeraża.
Po drugie, tolerancja to olewactwo. A mi np nie jest obojetne kogo wokoło będe sobie "hodował" swoimi wypowiedziami. Poźniej np moje dzieci będążyć w takim społeczeństwie do ktorego i ja ręki teraz przykładam swoją postawą. Zależy mi by np moja córka (choć narazie jej nie mam) w przysżłosci miała z kim dzieci zrobić, bez potrzeby zapłodnienia w szklance, bo wokół "mężczyźni" są penetrowani w odbytnicę przez starych dziadów.

Odnośnik do komentarza
Gość karolciaa2

Nareszcie ktoś zrozumiał.Tak się składa,że ja mam dzieci i chciałabym ,żeby w przyszłości miały normalne życie, normalne szanse na założenie rodziny,a nie jak tu ktoś słusznie zauważył musiały wybierać między gejami,lesbijkami,biseksami i nie wiadomo kim jeszcze.
Ja wcale nie twierdzę,że homoseksualistów trzeba napiętnować,ale nie ma też co stwarzać sielanki i popierać dewiacji.Fajnie chyba mieć matkę,ojca...A nie mamę nr 1 i mamę nr 2...

Odnośnik do komentarza

~karolciaa2
Nareszcie ktoś zrozumiał.Tak się składa,że ja mam dzieci i chciałabym ,żeby w przyszłości miały normalne życie, normalne szanse na założenie rodziny,a nie jak tu ktoś słusznie zauważył musiały wybierać między gejami,lesbijkami,biseksami i nie wiadomo kim jeszcze.
Ja wcale nie twierdzę,że homoseksualistów trzeba napiętnować,ale nie ma też co stwarzać sielanki i popierać dewiacji.Fajnie chyba mieć matkę,ojca...A nie mamę nr 1 i mamę nr 2...

no i tu masz racje! zgadzam sie i ten sposob chciałam sie wypowiedzieć a lukaj to tylko moj pseudonim a jestem dziewczyną!

Odnośnik do komentarza

~karolciaa2
Nareszcie ktoś zrozumiał.Tak się składa,że ja mam dzieci i chciałabym ,żeby w przyszłości miały normalne życie, normalne szanse na założenie rodziny,a nie jak tu ktoś słusznie zauważył musiały wybierać między gejami,lesbijkami,biseksami i nie wiadomo kim jeszcze.
Ja wcale nie twierdzę,że homoseksualistów trzeba napiętnować,ale nie ma też co stwarzać sielanki i popierać dewiacji.Fajnie chyba mieć matkę,ojca...A nie mamę nr 1 i mamę nr 2...

oj też się z tym zgodzę.. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...