Skocz do zawartości
Forum

Mój partner ma za małego penisa


Gość guga1

Rekomendowane odpowiedzi

No więc u mnie było to wieloetapowe. Na początku próbowałem samej pompki, jednak dawała jedynie tymczasowe rezultaty, potem wszystko wracało do normy. No wiece postanowiłem spróbować tabletek. Wyczytałem że polecają na forach penilarge tak wiec postanowiłem sobie je kupić. Codziennie brałem 2 tabletki penilarge, stosowałem regularnie na wieczór pompkę no i doprowadzałem do tego aby mieć erekcję w ciągu dnia wiele razy. Chociaż akurat przy tabletkach penilarge jest to latwe bo tabletki powodują duże erekcje, znacznie mocniejsze.

Odnośnik do komentarza

Ma, ogólnie wiele osób o tym nie pisze ale warto jest sobie uświadomić jak działa tutaj penilarge, tabletki sprawiają ,ze powieksza się ilość azotu w organizmie tak wiec pompuje się w trakcie erekcji do penisa więcej krwi. Im więcej krwi się pompuje do penisa, tym bardziej powiększają się ciała jamiste w penisie oraz w długiej kuracji bardziej powiększa się sam penis.

Odnośnik do komentarza

Odczuwanie kompleksów związanych z rozmiarem penisa może wpływać negatywnie na samoocenę i życie seksualne mężczyzny. Psycholog może pomóc w radzeniu sobie z takimi uczuciami i wypracowaniu sposobów na poprawę samoakceptacji.
W ramach terapii psychologicznej, psycholog może wykorzystać terapię poznawczo-behawioralną, która koncentruje się na zmianie myślenia i zachowania. W przypadku kompleksów związanych z rozmiarem penisa, psycholog może pomóc w identyfikacji myśli i przekonań, które wpływają na negatywną samoocenę i wypracowaniu sposobów na zmianę tych myśli. Psycholog może również pomóc w budowaniu pewności siebie i wzmocnieniu pozytywnego obrazu siebie.
Nie wiem czy wiesz, ale na taką pomoc psychologa możesz liczyć na przykląd w tym gabinecie psychologicznym w Warszawie https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/psycholog-online

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...