Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks przy staraniach o dziecko


Dziubek2012

Rekomendowane odpowiedzi

jestem z moim mężem miesiąc po ślubie , wszystko wcześniej było dobrze , wszystko sie układało , jednym słowem byliśmy szczęśliwi , w łózko tez było nam wspaniale . po ślubie wszystko sie zmieniło , a zaczęło się od tego ze postanowiliśmy postarać się o dziecko , robiłam kilka testów ale nadal nic , w końcu można powiedzieć ze dla mnie to nie był seks tylko staranie się o dziecko , z tego wszystkiego przestałam mieć ochotę na seks i czuje ze oddalam sie od męża coraz bardziej , przez to tez w naszym związku są kłótnie . proszę podarcie mi co mam zrobic . bardzo go kocham

Odnośnik do komentarza

Za bardzo skupiliście się na "robieniu dziecka" a w seksie potrzeba spontaniczności. Nie starajcie się o dziecko, uprawiajcie tylko seks bez zabezpieczenia a ono wcześniej czy później się pojawi. Kto wam każe się śpieszyć, kto was pogania ? To dziecko musi być teraz, zaraz ? Nie może być za 2 miesiące albo za 5 miesięcy ?

Odnośnik do komentarza

dokładnie za bardzo sie staracie i dlatego nie wychodzi
ja z żoną staraliśmy sie przez 5 miesięcy i nic aż wyjechaliśmy na urlop nad morze. odpoczynek wyluzowanie i chęć po obcowania ze sobą i co jesteśmy w 7 tygodniu :)
powodzenia trzymam kciuki nie starajcie sie tak bardzo tylko cieszcie sie sobą :) powodów do niepokoju możecie dopiero nabierać po roku starań

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...