Skocz do zawartości
Forum

Czy to możliwe..?


dave1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jeżeli współżyłem z dziewczyną i zakładałem prezerwatywę na odwrót, zewnętrzną stroną na członka lecz gdy poczułem opór i powtórzyłem czynność tym razem prawidłowo jest możliwość zajścia w ciąże?
Dodam, że stosunek skończyliśmy na zewnątrz.
Z prezerwatywą było wszystko ok, nie zsunęła się.
Jedynie czego się obawiam to płyn Preejakulat, który mógł zostać na czubku prezerwatywy.
Chociaż przed użyciem prezerwatywy wytarłem członka i po lekko ocierając nałożoną prezerwatywę o inni miękki materiał (w tym przypadku pościel).
Czy może pojawić się nie chciana ciąża?
Dodam, że zdarzył się podobny przypadek i u partnerki pojawiła się miesiączka.

Odnośnik do komentarza

Możliwość jest zawsze;)
Sam nie wiem jak mogę ocenić prawdopodobieństwo.
Wycierałem członka przed nałożeniem prezerwatywy, później zrobiłem to samo z nałożoną prezerwatywą.
W Preejakulatcie są również pleminiki martwe nie tylko te ''żyworodne''. Ludzie uprawiają sex metodą przerywaną i nie dochodzi do zapłodnienia a nie wierze, że płyn podczas takiego stosunku sie nie wydziela.
Penetarcja nie była pełna ze względu na pozycje, plemnik nie wstanie na nogi i nie pójdzie spacerem do komórki jajowej potrzebuje prędkości, którą mu nadaje wytrysk.
Jak był płyn, nie mam pewności, że był bo jak wcześniej wspomniałem wycierałem, być może niezdarnie, ale ile plemniki są w stanie przetrwać na powierzchni, chyba nie dość długo? Penetracja nie odbyła się sekunde po nałożeniu kondoma.
Tak, więc trudno mi ocenić prawdopodobieśto aczkolwiek myślę, że to nie jest powód żeby zażywać tabletke 72 po...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...