Skocz do zawartości
Forum

Jak powiedzieć partnerowi, co mi się podoba w łóżku?


Gość grosik01

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21 lat od roku jestem z moim chłopakiem. Bardzo się kochamy i chcemy być ze sobą na zawsze. Jednak mam pewien dylemat. Niektóre rzeczy lubie innie nie. On się bardzo stara i chce to docenic ale nie zawsze odczuwam przyjemnosc z pewnych rzeczy wole cos inaczej. Jak mu powiedziec aby go nie urazic? Czy mówicie swoim mężczyznom co lubicie co nie co Wam sprawia przyjemnosc? Jesli tak, to jak? Bo krepuje mu sie mówic o intymnych sprawach co bym chciała w łóżku a co mnie nie kręci...

Odnośnik do komentarza

jasne że mówię a raczej pokazuję co mi się podoba a co raczej niekoniecznie. Po za tym rozmawiam normalnie o tym... przecież to nic złego że coś Ci się nie podoba... zresztą zawsze możesz przejąć inicjatywę i mu tym pokazać co Cię kręci a co nie

Odnośnik do komentarza

Jeżeli facet "przykłada się" do stosunku to na pewno obserwuje twoje reakcje albo się wsłuchuje :)
Najdobitniej jest powiedzieć (do facetów trzeba prosto i konkretnie ;-) ) ale jeżeli już tak baaardzo baaardzo się krępujesz to proponuje bardziej żywiołowo reagować gdy trafi w punkcik dla niego to będzie znaczna dodatkowa atrakcja i uwierz mi następnym razem na pewno będzie o tym pamiętał. Przynajmniej ja pamiętam i wykorzystuje z bezwzględnością :) każdą sugestię daną mi przez moją żonę. KOMUNIKACJA TO PODSTAWA SUKCESU W ZWIĄZKU i na co dzień i w łóżku.

Odnośnik do komentarza

jestem facetem i zawsze sie pytam laski co lubi nawet przed pierwszym seksem, po prostu po co mamy sie nie dogadywać, po co mam strugać macho jak można se normalnie porozmawiać przed seksem o swoich upodobaniach :) sama taka rozmowa juz nakręca niesamowicie, po co sie krępować z takim czyms, nie kumam, facet powinien ci powiedzieć: mów co cię kręci i się nie krępuj, wal śmiało :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...