Skocz do zawartości
Forum

Brak podniecenia w sytuacjach intymnych


Gość uf...kp

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz nie naleze do smialych osob choc mam juz swoje lata i nie jestem nastolatkiem) nie potrafie pojsc do lekarza i mu o tym opowiedziec. Moze dzieki temu forum bede mogl uzyskac jakas informacje,

Ogolnie moje zycie sie troche zmienilo... rozwiodlem sie 4 lata temu, ale to inna historia. W tym czasie roznie bylo gdyz nie potrafilem zaufac kobiecie, czasem traktowalem znajomosc jak przygode bojac sie zaangazowac by znowu sie nie sparzyc. Byl tez ktos z kim chcialem zwiazac sie ale nie udalo sie.
Stwierdzilem ze nie bede juz bardziej powaznie myslal o zwiazkach... Ogolnie wszystko mnie podniecalo, wystarczylo o czyms pomyslec...
Jakis czas temu poznalem kobiete o niesamowitej osobowosci, ktora bardzo mnie w pociaga... Zauwazylem ze ta znajomosc przeradza sie w cos wiecej ...
Nigdy nie mialem problemow z wspolzyciem, fakt ze z powodu ze nie mam regularnych stosunkow z kobietami balem sie ze moze dojde za wczesnie ale, wiedzialem ze pozniej bedzie lepiej...

Stalo sie jednak cos zupelnie innego... Ta kobieta strasznie mi sie podoba czuje do niej cos niesamowitego. Troche zeszlo za nim tego chcielismy Zawsze bardzo mnie podniecala jej obecnosc. Gdy nagle cos stalo sie ze mna, nagle gdy doszlo do tego, Ja nie moglem, nie czulem podniecenia , pojawilo sie tylko na chwile. Poczulem sie okropnie, ona to zauwazyla zapytala co ze mna czy z nia jest nie tak... Powiedzialem ze nie wiem gdyz pierwszy raz tak mam, byc moze stres czy problemy ze snem na to wplynely nie wiem... Na drugi dzien nie moglem sobie z tym poradzic, nie wiem co sie stalo... stalo sie jeszcze gorzej, CO ciekawe po tym fakcie nie dzialaja na mnie zadne bodzce, nawet filmy czy mysli nie powoduje we mnie podniecenia...choc jeszcze pare tygodni temu bylo odwrotnie. Bylem tym na tyle zdolowany ze zazylem nawet niebieska tabletke ktora miala mi pomoc przy nastepnym razie i szok bo nic sie nie stalo...(nigdy wczesniej nie zazywalem nic takiego) To nie dziala, czy cos jest z moja psychika nie wiem jak z tym sobie poradzic?

Zalezy mi na tej kobiece, ale wiem ze zycie intymne jest wazna strefa zycia i jesli mialoby tak wygladac to nic z tego nie bedzie...
Moze ktos mi w tym cos poradzi... Wiem ze o tym caly czas mysle i mnie to przeraza, najgorsze ze nie wiem co robic by nie myslec...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...