Skocz do zawartości
Forum

Seks przyjaciel


Gość myszka.1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie/ mieliście lub zgodzilibyście się mieć przyjaciela tylko na seks? Nie chodzi mi o nieznajomego ale kogoś z kim nie łaczy Was uczucie ale fajnie by było spędzać miłe chwile. Oczywiście bez zobowiązań i obie strony wyrażają zgodę że to tylko seks. Myslicie ze to dobry czy toksyczny uklad?

Odnośnik do komentarza

szczerze mowiąc znaam taka dziewczyne ktora ma przyjaciela "od przyjemności" jak ja to nazywam...na poczatku myślałam że totalnie chore...ale z czasem myśle ze fajnie by było miec taki seks bez zobowiązań. jeżeli nie ma sie oczywiście chlopaka! tylko dla samych przyjemność i zeby nikogo nie ranić..;)

Odnośnik do komentarza
Gość Dobrosława

To wszystko zależy od konstrukcji psychicznej danej kobiety, niektóre są na to za delikatne, za wrażliwe. Jeśli jednak kobieta potrafi oddzielić seks od miłości wyjdzie z takiego układu bez szwanku a jeszcze z dobrymi wspomnieniami.

Odnośnik do komentarza

austeria

świadczeniodawca darmowych usług seksualnych, w pakiecie miło spędzony czas, trzymanie za rączkę, wspieranie w trudnych chwilach oraz przyjacielska lojalność- oczywiście tylko w zakresie czasowym spotkań.

Padłam:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...