Skocz do zawartości
Forum

Czy kobiety powinny golić miejsca intymne?


Gość nat ttt

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam tak , do niedawna preferowałem ogolone cipki najlepiej całkowicie lub mini paseczek. Jednak trochę mi się pogląd zmienił bo wszystkie teraz golą sobie i jak czegoś jest w nadmiarze przestaje kręcić. Ta inność jest fajna :) bywam czasem na saunie i zauważyłem że powoli zaczynają mnie pociągać kobiety z futerkiem !!! Oczywiście nie jak z dżungli ale jednak futerko , to bardzo podniecający widok.

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie że ta sprawa budzi aż tyle emocji. Osobiście włosy mam tylko no głowie, golę dokładnie całe ciało i robię to od dawna już. Nie akceptuję po prostu włosów na moim ciele poza głową. Tak przywykłam choć możliwe, że dlatego że taki miałam wzorzec w domu. Uczciwie jednak powiem, że większość moich koleżanek jest ogolona "pod spódnicą". Osobiście czuję się świeżo i czysto gdy jestem ogolona, ale to jest moje i tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

A ja wielokrotnie spotkałam się z kpiną i złośliwymi i zwyczajnie głupimi komentarzami ze strony facetów, że jestem tam łysa właśnie jak mała dziewczynka. Nie dość, że to przykre to jeszcze kompletnie głupie. Dlatego uważam, że faceci chyba uznają kobiety które się golą za jakieś delikatnie mówiąc "dziwne". Ja golę się przede wszystkim dla siebie i dla własnego komfortu i poczucia higieny, ale jest mi przykro - a słyszałam to nie raz, że wyglądam jak "mała dziewczynka" i strasznie mnie wkurza takie gadanie!

Odnośnik do komentarza

~olivka-maledivka
Rafaello, jednak owłosienie na głowie a w miejscu intymnym to zupelnie co innego. W miejcach intymnych duzo łatwiej złapac jakiegoś wirusa czy bakterie, które dzięki obecności owłosienia bedą miały lepsze warunki do rozwoju.
poza tym infekcje w miejsach intymnych sa dużo bardziej niebezpieczne niz na głowie.
i tyle.

Co Ty mówisz, właśnie przez to ,że miałam wydepilowaną pipkę na zero dostałam jakiejś bakterii. Musi byc chociaż odrobinka włosów, bo one chronią właśnie nasze cipki przed tymi bakteriami. Wiem co mówię. No i jak wiadomo codzienna higiena to normalka. Dbałam o siebie tak samo starannie jak codzien i jak miałam włoski to nic takiego się nie zdarzało. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie zarzucam żadnej z Was braku higieny to byłoby i głupie i nieuprzejme. Mówię jedynie o własnych odczuciach. Jasne, że jest to subiektywne i indywidualne dla każdej. Ja czuję się nieświeżo i po prostu mega niekomfortowo jeśli nie jestem ogolona i nie chodzi mi tylko o piczkę ale o całe ciało. A tak a propos uważam, że infekcje się trafiają i to czy mamy łyse piczki czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Joannar
Witam, chciałabym się dowiedzieć czy mogę zajść w ciążę jeżeli chłopak penetrowal palcami moja pochwe w dni płodne?. Przed tym poszedł oddać mocz i umył ręce.
Czy możliwe jest aby pomimo umycia rąk mogły na nich zostać plemniki po ewentualnym preejekulacie którego dotknął oddając mocz?

masz pewnie malo lat ,ale z nudow Ci odpowiem ,
wiesz co to ejakulacja a co to oddawanie moczu miewam
,badz spokojna nie zajdziesz w ciaze ,nawet jak sie masturbowal w tej lazience to piszesz ze umyl rece ,wiec masz odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Ja się kiedyś wygoliłam zupełnie na zero. I nie podobało mi się. Gdy włoski trochę odrosły, to strasznie mnie tam drażniły... A codziennie mi się tam golić nie chce. :P Część włosków usuwam, zostawiam tylko przez środek taki pasek, by właśnie tam nie drażniło.

Odnośnik do komentarza

~chou1
Ja się kiedyś wygoliłam zupełnie na zero. I nie podobało mi się. Gdy włoski trochę odrosły, to strasznie mnie tam drażniły... A codziennie mi się tam golić nie chce. :P Część włosków usuwam, zostawiam tylko przez środek taki pasek, by właśnie tam nie drażniło.

bardzo sexy ,,,każdy sposób jest dobry po prostu trzeba dbać o te miejsca komfort przede wszystkim

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że nie powinny, przeciez tak nas obdarzyła natura, przycinac włoski tak ale po co golić?...to podchodzi pod pedofilie. Tylko po to by facetowi się podobało? Przecież włosy łonowe spełniają pewne funkcje. Moda na golizne przemineła.

Odnośnik do komentarza
Gość arabellaa

to jest zawsze sprawa indywidualna, jeśli obojgu nie przeszkadza owłosienie to dlaczego nie? Ja akurat jestem zwolennikiem golenia miejsc intymnych i jeśli to możliwe najlepiej woskiem. Jeśli nie mogę dostać się do kosmetyczni używam swojego płynu do higieny intymnej lacibios femina do golenia. Nie lubię owłosienia podczas zbliżenia z partnerem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...