Skocz do zawartości
Forum

Czy kobiety powinny golić miejsca intymne?


Gość nat ttt

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny i kobiety przestańcie wkońcu golic swoje cipki i pupy ! wygolone wyglądacie jak kurczaki.
Nie ma nic piękniejszego niż gęste poskręcane i długie wasze włosy łonowe między nogami i waszymi pośladkami-poza tym własnie po waszych włoskach łonowych można często stwierdzić jaki macie kolor włosów.Uważam że gęstsze i dłurzsze włosy są bardzo podnieciajace nas facetów.Niektóre kobiety mają tak piękne włosy łonowe że ach szkoda ich golić..

Odnośnik do komentarza
Gość gość z trójmiasyta

Masz rację ogolona zawsze będzie ładniejsza od zarośniętej. przecież cipka jest ładna a nie włosy rosnące na niej. Jak cipka jest zarośnięta to tylko włosy widać a przecież nie o to chodzi żeby głaskać kota. No chyba, że ktoś jest miłośnikiem zwierząt ale jak na złość ma uczulenie na koty i psy a chce sobie pogłaskać futro. Mnie to nie bawi wolę sobie podotykać ogoloną no i jak poliżesz ogoloną cipkę - co jest bardzo przyjemne, nie trzeba wyciągać włosów z między zębów ;-)

Odnośnik do komentarza

To nie jest kwestia higieny, owłosienie łonowe jest jak najbardziej higieniczne, nic się tam nie lęgnie, a cel jest taki żeby wydzielane hormony i inne zapachy zachęcające przedstawicieli drugiej płci się trzymały.

W czasach nowożytnych do seksu dochodzi w inny sposób jak tak, więc nie są one już aż tak ważne, ale to czy zgolić czy nie, kwestia jest identyczna jak u facetów - zależy od preferencji własnej i ew. partnera/partnerki, warto też pomyśleć o tym że mogą przeszkadzać w seksie oralnym.

Cóż, jeżeli o to co facetom się podoba, to niestety, wielu przeszkadzają włosy, choć inna sprawa że to lekko bezczelne aż tak kogoś za naturalne owłosienie krytykować, niestety tak już media wszystkich nauczyły że kobiety owłosienia nie mają :/

Swoją drogą, czy naprawdę nie ma jakiegoś lepszego słowa jak "cipeczka"? To naprawdę brzmi... nie wiem, może to tylko ja, ale to brzmi wręcz dziecinnie i obrażająco.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...