Forum Seks

Czy afrodyzjaki naprawdę działają?

~Trick

~Trick

Część, Mam pytanie czy wierzycie że afrodyzjaki dzialają? Podobno owoce morza dzialają pobudzająco? Ale czy to prawda?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Raffia

~Raffia

Osobiście biorę herbaya maca, ze względu na to, że jest produktem aptecznym i dokładnie wiadomo, co jest w środku. Mi wystarczył, czuję się ożywiona i mam więcej ochoty na... Nie potrzebuję niczego silniejszego.

~ŁukaszE

~ŁukaszE

Jeżeli za afropdyzjak też weźmiesz środke na poprawienie erekcji taki jak IQman to fakt, środki te działaja.

~Anka132

~Anka132

Też wolę herbaya, dlatego, że nie uzależnia i dobrze się po nim czuję. Nie mam kłopotów z żołądkiem i wątrobą. Życie seksualne jest w normie i nie wyglądam jak napalona nastolatka.

~ernestynaqq

~ernestynaqq

nie korzystałam nigdy z tego typu dobrodziejstw... wiecie co działa najbardziej w łóżku ? Anty, odkąd ja zaczęłam stosować antykoncepcję vines, to naprawdę chce nam się kochać jeszcze częściej, bo czujemy luz i można być spontanicznym

~Maja53

~Maja53

Pewnie, że działają i to naprawdę daje wiele radości. Mi akurat libio poprawiło się po suplemencie herbaya maca. Lubię sprawdzone rozwiązania, bezpieczne dla zdrowia. Warto z nich korzystać i cieszyć się udanym życiem we dwoje.

~oliwia1212

~oliwia1212

kupiłam mężowi ostatnio czekolade harem power przez internet, i przyznam szczerze ,że oboje byliśmy bardzo zadowoleni jej działaniem:) reklamują sie jako naturalny czekoladowy afrodyzjak. W składzie faktycznie same naturalne skałdniki i mieszanka ziół.
fakt jest taki ze super działa i smakuje!