Forum Seks

Czy afrodyzjaki naprawdę działają?

~Trick

~Trick

Część, Mam pytanie czy wierzycie że afrodyzjaki dzialają? Podobno owoce morza dzialają pobudzająco? Ale czy to prawda?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

xSandra

xSandra

moim zdaniem to nie prawda moim zdaniem to sprawa placebo uwazasz ze np zjadles cos i masz byc atrakcyjny i tak sie czujesz emanujesz pewnoscia siebie i dlatego inni zwracaja uwage

--

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

231 xsandra Kobieta, 32 lata, Kraków
~Mała__MI

~Mała__MI

Sandra ale afrodyzjaki nie wpływają na naszą atrakcyjnosć ale na popęd płciowy, na przedłużenie erekcji, na podniecenie a nie na wygląd. Moim zdaniem działają ale nie wszystkie, bo np nie wierzę że truskawki mają wzbudzać pożądanie, ale np żeń-szeń czy lubczyk już tak.

~Kubik

~Kubik

moim zdaniem to bujda.... nikt mi nie powie że np awokado wpływa na ómj popęd seksualny.

~mamamuminka

~mamamuminka

ale ponoć dwa plasterki arbuza przedłużają stosunek o kilka minut...arbuz jest głównym źródłem cytruliny, która jest podstawowym składnikiem viagry...

Roszpunka

Roszpunka

Moim zdnaiem działają podświadomie. Jest coś w truskawkach czy małżach... w końcu najlepsze połaczenie przed seksem to szampan, truskawki i bita śmietana:)

85428 roszpunka Kobieta, 32 lata, Łódź
~Roomack

~Roomack wpis edytowany

mamamuminka
ale ponoć dwa plasterki arbuza przedłużają stosunek o kilka minut...arbuz jest głównym źródłem cytruliny, która jest podstawowym składnikiem viagry...

Skąd wzięłaś taką bzdurę ?? Czy "tata muminka" to sprawdzał ?
Cytrulina faktycznie jest w arbuzie. Problem w tym, że nie o ten związek chodzi, ale o cytrynian syldenafilu, który jest substancją czynną Viagry.
Ale fakt jest coś z cytryną i literki l, u, oraz i pod koniec nazwy. Oj tam oj tam, prawie to samo, a zadziała na pewno jako placebo jak ktoś się nażre arbuza przed seksem, najwyżej zaliczy wtopę frajer. :-P

~MercyMercy

~MercyMercy

No mnie owoce morza i kawior obrzydza i tym samym nie działa w ogóle. Jeśli coś ma podziałać to np truskawki, papryczka chilli..

~Awerunek22

~Awerunek22

Wybór afrodyzjaków jest naprawdę bardzo ogromny, ciężko polecić jakiś jeden środek. Myślę że najlepiej zrobisz, gdy wejdziesz na stronę ferosup.pl i tam coś dla siebie wybierzesz, polecam ;)

Wstydliwa1990

Wstydliwa1990

Tak afrodyzjaki działają. Ale........................
I tu zaczyna się problem. Sprzedawcy internetowi oszukują. Musisz uważać jaki kupujesz ponieważ większość można bez problemu odkręcić i wlać inną zawartość. Kupuj z plombą lub porządnie zapakowane. Przetestowałam kilkanaście tańszych i droższych. I tylko po 2 droższych widać było że działają .

--

Masz ochotę na chwile rozrywki ? Polecamy Sex Telefon gdzie dziewczyny nie pozwolą się nudzić

201221 wstydliwa1990 Kobieta, 29 lat, Warszawa
~Moca

~Moca

Dlatego trzeba szukać bezpiecznych rozwiązań, które można dostać w aptece. Ja mam Herbaya maca, który wpływa na libido. Nie trzeba szukać petardy, która w konsekwencji zrobi spustoszenie w nerkach lub wątrobie.

~Bożena5

~Bożena5

Herbaya jest bezpieczny, ponieważ możesz go dostać w aptece a nie w sexshopie. Produkty niewiadomego pochodzenia są wielką niewiadomą dla organizmu.

~Annelia

~Annelia

Wstydliwa1990
Tak afrodyzjaki działają. Ale........................
I tu zaczyna się problem. Sprzedawcy internetowi oszukują. Musisz uważać jaki kupujesz ponieważ większość można bez problemu odkręcić i wlać inną zawartość. Kupuj z plombą lub porządnie zapakowane. Przetestowałam kilkanaście tańszych i droższych. I tylko po 2 droższych widać było że działają .

I muszę się tutaj z tym zgodzić bo miałam okazję przetestować takie tanie afrodyzjaki i na jakiś czas zraziłam się na coś takiego. Tak więc przestaliśmy stosować. Jednak mój facet lubi testować różne nowości i któregoś dnia zamówił tutaj wcześniej opiniowany sex elixir. No więc postanowiłam, że wypróbujemy skoro już mamy. I rzeczywiście tutaj duża roznica, bo działało. Poza tym mam wrażenie, ze za każdym razem działa o wiele lepiej.

Paulinka69

Paulinka69

Ja używałam taką mgiełke do ciała . https://erosatisfy.pl/pl/products/mgielka-do-ciala-bijoux-indiscrets-aphrodisia-1440.html szczerze to nie powiem na 100 % czy zadziałało. Mi się wydaje że tak ale może to być podświadomość. Ona ma w składzie naturalne olejki afrodyzjaki więc żadna chemiczna lipa. A sprawa najważniejsza to zapach. Dla mnie obłędny! Wiem że to kwestia gustu, mi dano nic tak nie spasowało jak ten zapach. Po prostu zakochałam się.

211248 paulinka69 Kobieta, 31 lat, Szczecin
~Justa887

~Justa887

A to nie jest tak, ze człowiek się uzależnia od tego typu środków i potem normalny seks już przestaje mu sprawiać przyjemność? W sensie jak nie ma takiego właśnie wspomagania?

Paulinka69

Paulinka69

Wiadomo dobre gadżety najlepiej podkręcaja temperature w sypialni. My z partnerem lubimy i często eksperymentujemy. Dzięki temu mamy super seks, zero rutyny i umacniamy nasza relacje. Ostatnio zaopatrujemy się w tym sklepie https://erosatisfy.pl/main.php Są bardzo dyskretni i mają super wybór gadżetów.

211248 paulinka69 Kobieta, 31 lat, Szczecin
~Annelia

~Annelia

No wlaśnie nie. Organizm tak się rozkręca, że potem ma ochotę na więcej i na więcej. Takiej ochoty nie mieliśmy nawet jak zaczynaliśmy się spotykać ze soba. Aktualnie jak jesteśmy ze soba już jakiś czas to mamy ochotę na seks codziennie. Poza tym wiemy co nam się podoba tak wiec seks wszedł tutaj na o wiele lepszy poziom.