Forum Seks

Tabletki podnoszące libido u kobiet

~Mała__MI

~Mała__MI

Hej,
Mam problem z libido, wiadomo przy antykoncepcji często spada i u mniewłasnie tak się zdarzyło. Nie chce rezygnować z tabletek ale chciałabym podnieść sobie libido. ostatnio coraz więcej jest reklamowanych w telewizji specyfików na podniesienie libida u kobiet. Któraś to stosowała?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Komercha

~Komercha

wiesz co ja bym się cudów nie spodziewała. Przeważnie w tych tabletkach sa same witaminy czyli coś co możesz dostarczyć w diecie i nie musisz wydawać bóg wie ile. Jesli bardzo ci spadło libido to poproś o zmianę tabletek.

~mamamuminka

~mamamuminka

też tak myślę :) lekarz na pewno wybierze ci odpowiednie...

Lola01

Lola01

słyszałam że kawa z cynamonem podnosi libido :)

--

Dopiero późn

84662 lola01 Kobieta, 33 lata, Wawa
~buquile

~buquile

"Jesli bardzo ci spadło libido to poproś o zmianę tabletek."
Wszystkie tabletki hormonalne nie ważne z jakiej firmy robią to samo - powodują sztucznę ciażę hormonalną, tyle że bez dziecka.
Organizm kobiety jest przygotowany na 9 miesięcy ciąży normalej a nie sztucznej na 2, 3, 5 czy 10 lat.
Libido zawsze spada u kobiety po szprycowaniu się sztucznymi hormonami i nic jej nie pomoże zmiana tabletek.

niunia1981

niunia1981

witaj po tabletkach, tak się może dziać wejdż sobie na sklepu imtymna.pl

VIAMEA - 4TAB - ZOSTAŃ BOGINIą SEKSU!
oraz zostawiam ci info warto przeczytaj nie martw się ja też mam takie problemy .Ja zażyłam 2 tabletki naraz było super
Prędzej czy później każdy długoletni związek musi mierzyć się z tym problemem. Niby wszystko w porządku – poukładaliście swoją codzienność, macie wspólne plany i konsekwentnie je realizujecie, rozmawiacie ze sobą często, kłócicie się rzadko, potraficie się ze sobą bawić, znacie się na wylot, jesteście jak jeden scalony organizm. To skoro wszystko jest ok, to dlaczego, do cholery, nie układa Wam się w łóżku?
A przecież kiedyś się układało…

Pamiętasz, jak na samym początku Waszej wspólnej przygody robiliście to, gdzie popadnie? Nie potrafiliście trzymać rąk przy sobie, zamiast rozmowy woleliście seks. Byliście nieprzyzwoici do bólu, ryzykowaliście, że ktoś Was przyłapie, z czasem cała ta chemia wyparowała. Wieczorem grzecznie kładziecie się do łóżka, on ogląda mecz, ona czyta gazetę, wspólnie patrzycie na nowo „ściągnięty” odcinek serialu, aż w końcu bez nieprzyzwoitych słów i nieprzyzwoitych czynów gasicie lampkę i zasypiacie. Czasem nawet zdarza się, że w głowie któregoś z Was pojawia się myśl: „oby tylko nie zaczął (nie zaczęła), bo na seks nie ma nawet najmniejszej ochoty”. Takie zachowanie źle wróży na przyszłość.
Nie wolno lekceważyć objawów!

Jeśli któreś z Was zauważyło, że pożądanie i ochota na seks, gdzieś się ulotniły – nie należy tych objawów lekceważyć. Przy dłuższym ich zaniedbaniu grozi wam seksualny marazm i bieda. Wraz z nim spadnie poziom waszej wspólnej relacji, aż w końcu poziom energii życiowej. Bo każdy z nas potrzebuje seksu. Pytanie tylko – jak rozpalić w sobie (i w swoim partnerze) na nowo pożądanie? Jak zrobić, by chciało się, jeśli przecież się nie chce?
Kilka sprawdzonych sposób na powrót pożądania

Dotykajcie się

Wraz ze spadkiem seksualnej chemii, przeważnie oddalacie się od siebie „fizycznie” nawet podczas wspólnego codziennego życia. Nie przytulacie się już tak często, nie okazujecie ciepłych gestów, typu głaskanie po twarzy, po głowie, „myzianie” podczas wspólnego seansu, przestajecie również trzymać się za ręce, czy to podczas spaceru, już nie mówiąc o wspólnych zakupach. Cechą tego zjawiska jest fakt, że ono stale się pogłębia. Im bardziej będziecie się od siebie oddalać, tym trudniej będzie wam do dotyku powrócić. Wspólnym pieszczotom, nawet pozbawionym seksualnego pierwiastka, będzie towarzyszyło zniechęcenie i niecierpliwość.

Nie pozwólcie na to! Spróbujcie się przemóc. Dotykajcie się jak najczęściej. Podczas wspólnej podróży do pracy, podczas wspólnej wizyty u babci, na zakupach czy w poczekalni. Mogą być to drobne gesty, byle by były. Przypomnijcie swoim ciałom, jak kiedyś było im ze sobą dobrze. A stąd już niedaleka droga do dobrego seksu!
Zweryfikujcie swoje oczekiwania

Jeśli dzisiaj seks nie jest wam po drodze, prawdopodobnie w którymś momencie waszej wspólnej ścieżki, jakość waszego seksualnego życia obniżyła się. Być może przyczyną takiego stanu była monotonia, która nie zwalczona odpowiednio wcześnie – potrafi zamordować wszelkie przejawy namiętności. Być może też cichym sprawcą były odmienne oczekiwania seksualne, o których nigdy nie rozmawialiście ze sobą. Teraz nareszcie przyszedł na to czas. Porozmawiajcie o seksie. Spytaj się partnerki lub partnera, czego pragnie, o czym marzy, czego w seksie, który nie tak dawno jeszcze nie uprawialiście, przeszkadzało mu. Spróbujcie się nie obrażać, nie „strzelać” tak zwanych fochów i zwalczcie rosnącą w was dumę, jeśli usłyszycie coś, co niestety nie przypadło wam do gustu. Weźcie uwagi swojego partnera do serca, zastanówcie się nad nimi, a potem zacznijcie działać. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż pogrążanie się we wspólnym marazmie.
Ćwiczcie razem

Zapiszcie się na siłownię. Wykupcie karnet na basen. Zacznijcie razem biegać. Nie tylko dla lepszej kondycji, zdrowia i sprawności fizycznej, która przecież jest również zaletą w łóżku. Nie tak dawno na uniwersytecie w Teksasie naukowcy doszli do wniosku, że podniecenie seksualne kobiet po wysiłku fizycznym rośnie aż o 150%! Sport pobudza i sprawia, że zamiast należytego odpoczynku, chce się dalej działać. Gwarantujemy, że po wspólnym powrocie z bieżni czeka Was taki seks, o jakim dawno nie marzyliście.

86396 niunia1981 Kobieta, 37 lat, śląskie
~kasiabel

~kasiabel

Nie lepiej zmienić antykoncepcję? Są inne skuteczne środki antykoncepcyjne. Z własnego doświadczenia mogę polecić femcap - kapturek naszyjkowy

~zsee

~zsee

Witam serdecznie. Tabletki na potencję dla wielu mężczyzn są szansą na poprawienie ich życia seksualnego, które z racji problemów z erekcją nie daje tyle przyjemności co kiedyś. Dla mnie również tabletki na potencję stały się drogą do większego zadowolenia, ale zabrało mi trochę czasu, by się na nie zdecydować. Na szczęście szybko nadrobiłem chwile niepewności i zrobiłem szybkie rozeznanie. Preparaty tego rodzaju są obecnie łatwo dostępne .

~Zona mloda

~Zona mloda

Jak widać dużo osób ma problem z libido. Też niewiele ludzi się do tego przyznaje, bo uważają to za wstyd. Na przykład mój małżonek ukrywał to przede mną, kombinował różnymi sposobami żeby unikać sytuacji intymnych. W końcu się przyznał i postanowiłam poszukać mu jakiegoś leku na zwiększenie. Kupiłam Penigen. Polecam, naprawdę mężowi pomogło.

~dfdsfds

~dfdsfds

Feminam Libido tabletki z USA najskuteczniejsze co możesz w tym momencie kupić

~kasiennnkaa

~kasiennnkaa

przetestowałam te z USA dobre są ale wzięłam aż 4 tabletki przed romantyczną kolacją :) było miło :)

~GrazynkaMalinka

~GrazynkaMalinka

Niestety od kilku miesięcy też mam problem z libido, byłam u mojej ginekoloszki i nic nie stwierdziła,zleciła badania hormonów, cukier, cholesterol i też wszystko w normie, poleciła mi jakieś suplementy z apteki żebymsobie pobrala a jak to nie pomoże dala mi skierowanie do psychiatry z podejrzeniem depresji. Niestety po miesiącu brania dwóch na raz suplementów nic się nie zmieniło mimo że w ulotkach
napisane było że poprawa powinna nastąpić już po 2 tygodniach. Trafiłam przypadkiem w internecie na takie tabletki Feminam Libido w aptekach ich nie ma w składzie jakieś zioła nie znane w Polsce i o dziwo po tygodniu
brania widzę realną poprawę, to nie znaczy że mam ochotę wskoczyć każdemu facetowi do łóżka ale zdecydowanie zauważyłam u siebie większą potrzebę i zainteresowanie mężczyznami mam zdecydowanie lepszy humor zaczęłam ubierać się seksownie więcej wychodzę z domu, nawet zdarzyło mi się wymienić spojrzeniami w naprawdę fajnym facetem

~Magda JAnus

~Magda JAnus

Brałam już różne większość z aptek niestety efekty były mierne lub żadne. Pomogły dopiero te opisywane wcześniej przez kogoś Feminam Libido produkowane w USA. Mają zupełnie inny nietypowy skład a co najlepsze działają już po pierwszej dawce zaraz po użyciu.

~ulkalka

~ulkalka

Osobiscie nie wiem czy zamówiłabym tabletki z USA. Po pierwsze tak naprawdę nie wiadomo co się zamawia. Po drugie nie ma się pewności czy takie tabletki są sprawdzone i czy tak naprawdę nam nie zaszkodzą :( A mogą....
W Polsce jest wiele tabletk, które pomagają i które są dopuszczone przez krajowe rejestry farmaceutycznez:
asequrella
stimea
libido therapy

Waniek

Waniek

Wiele czynników wpływa na zmniejszenie libido. Porozmawiaj z partnerem o tym razem możecie nad tym popracować ale on musi ci w tym pomóc

201298 waniek Kobieta, 43 lata, katowice
~karolinas87

~karolinas87

A próbowałaś któreś z nich? Bo sama jeszcze takich tabletek nie brałam - chciałam się czegoś więcej na ich temat dowiedzieć...

~ulkalka

~ulkalka

Jakiś czas temu robili badania naukowe na skuteczność takich tabletek. I wiele składników zawartych w takich tabletkach ma działania na zwiększenie libido ( lubczyk czy kozieradka). Tak wiec skuteczność jest. Prawda jest jednak taka, że trzeba po prostu to przetestować samodzielnie bo czasami lepiej tabletki zadziałają na jedną osobę, inne na drugą. Zdarza się,ze działania nie będzie ( głównie w sytuacji kiedy problem z libido jest spowodowany przez problemy hormonalne - w takim przypadku trzeba doprowadzić hormony do porządku). Spróbuj sobie libido therapy. Moim zdaniem najmocniejsze z tych, które tutaj wymieniłam.