Forum Seks

Czy płyn preejakulacyjny pozostawiony w toalecie może zapłodnić?

~weo

~weo

mam poważne pytanie. czy płyn preejakulacyjny wydalony wraz z moczem pozostawiony na desce klozetowej może zapłodnić. ponieważ zapomniałem jego zetrzeć i pewna dziewczyna weszła zaraz po tym do toalety. przypomniałem sobie jak wyszła i poszłem sprawdzić . ten płyn był gęsty.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Tiara02

Tiara02

nie no bez żartów ktoś tu jest aż taki głupi czy jaja sobie robicie ?

a ,,pewna dziewczyna'' to mówisz o toalecie publicznej ? a jeśli tak to czemu mężczyzna i kobieta korzystali z jednej ?

nie kumam tego kawału

85151 tiara02 Kobieta, 32 lata, Malbork
~oli-vkaa

~oli-vkaa

moze to nie jest zaden kawal i kolega naprawde nie wie ;p
to przeciez moglo byc na jakiejś imprezie...

Halszkaa

Halszkaa

tylko co on tam robił - dogadzał sobie ręką czy oddwała mocz bo przeciez preejakult wydziela się albo podczas stosunku albo przy masturbacji nie przy oddawaniu moczu.

85290 halszkaa Kobieta, 35 lat, Hrubieszów
Panda

Panda

no to jak ktos nie podnosi deski i sika na deske to po pierwsze jest niewychowany a po drugie zamiast ciazy predzej mozna grzyba zlapac

229 panda Kobieta, 41 lat, Katowice
~weo

~weo

ja się chciałem tylko zapytać ludzi którzy się znają , żeby spać spokojnie ale konkretnie to patrze mi nie odpowiecie

Tiara02

Tiara02

Panda Ci już odpowiedziała szczególnie w ostatnich kilki słowach, ale jeżeli nie zrozumiałeś to ja Ci odpowiem - Nie, nie może zapłodnić.

85151 tiara02 Kobieta, 32 lata, Malbork
Lady in Red

Lady in Red

no niby jak miałó by dojść do zapłodnienia? Gdyby tak było to nie było to świat by pękał w szwach od dzieci poczętych taką metoda

85106 lady-in-red Kobieta, 28 lat, Wejcherowo
Roszpunka

Roszpunka

to jest straszne... mnie się to w głowie nie mieści i wolę uważać że to jest żart niż prawda. Jak można nie wiedzieć takich rzeczy... przecież to są podstawy.

85428 roszpunka Kobieta, 32 lata, Łódź