Skocz do zawartości
Forum

Czy wcielić swoje homoseksualne fantazje w życie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kornelia.

Skupiłabym się najpierw na szukaniu partnera i zacieśnianiu więzi a nie na seksie. Seks jako kolejny etap związku - jak najbardziej, seks zamiast związku może rozczarować. I najmniejsze znaczenie ma tu to że będziesz szukał partnera tej samej płci.

Odnośnik do komentarza

Chyba się mylisz Kornelia co do mojej orientacji, a te fantazje to brak seksu z kobietą, dla urozmaicenia masturbacji, fascynacja samym sobą plus jakiś natrętny rytuał który ciężko mi przerwac...Jak mogłem wczoraj przerwac? 15 Lipiec (1410;) zawsze kojarzyłby mi się z koncem tego. Muszę zacząc sie spotykac z fajnymi laskami to moje pragnienie;) A chore fantazje won! Nie chciałabyś się spotka ze mną? ;P

Odnośnik do komentarza
Gość kornelia.

W sumie czemu by nie...jeśli jesteś ok. 25-letnim, przystojnym, wysokim, długowłosym brunetem to zostaw jakiś namiar na sobie, odezwę się ;]
Jeśli jednak- co bardziej prawdopodobne- nie jesteś, to zaakceptuj swoją naturę i nie walcz z nią. Im bardziej będziesz się wypierał i jej zaprzeczał tym te myśli i fantazje będą bardziej natrętne. Biseksualizm to nie koniec świata, mi tam nie przeszkadza, nawet byłam z dwoma biseksualistami w związkach i miło to wspominam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...