Skocz do zawartości
Forum

Zlizywanie bitej śmietany z partnera


Gość Skryta23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Skryta23

Część,
Mój facet chce żebym podczas seksu mógł zlizywać ze mnie różne rzeczy typu bita śmietana, czekolada, szampan czy coś podobnego. I nawet ok, ale boję się że będę sie lepić i przez to spadnie kofort seksu. Wiem że to głupie bo przecież mogę się iść umyc ale jakoś ta myśl nie daje mi spokoju. Ktoś to próbował? Jakieś specjalne doznania. dodam że on chce to zlizywać z każdego miesjca z tych na dole też

Odnośnik do komentarza

Powiem wam szczerze, że moim zdaniem takie zlizywanie afrodyzjaków podczas/przed czy po seksie dobrze wygląda tylko na zdjęciach i ciekawie brzmi w opisach. Nic więcej.
Jednak ja z moim miśkiem spróbowaliśmy kiedyś z Whisky, solą i kawałkiem awokado.
Mianowicie nalał mi Whiski do pępka, troszkę soli między piersi a do ust włożył mi kawałeczek awokado. (Może też być mandarynka albo coś w tym stylu :) ).
No i mi się to spodobało - tymbardziej, że mój kochany zajął się kupnem- nie mówiąc juz o pokrojeniu owoca- całkowicie sam, żeby zrobić mi niespodziankę ;-)
Możecie spróbować, chociaż ja osobiście słyszałam rożne zdania na ten temat :) ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...