Skocz do zawartości
Forum

Częsta ochota na seks u męża


Gość An...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy problem... Należę do tych nielicznych, którzy zawsze mogą, a barierą jest jedynie otarcie penisa, albo pochwy - jeżeli mowa o możliwościach. Ale wydaje mi się, że z punktu widzenia fizjologicznego wystarczy 1 długi stosunek, albo 2-3 b. krótkie - i tyle mi wystarcza. Całonocne eskapady, jak tu niektórzy opisują, zakrawają na seksoholizm - to się leczy ;)

Odnośnik do komentarza

eeeh, przecież to dobrze, że ma kontakt z kimś, z kim było jej kiedyś dobrze, bo bardzo możliwe, że to jedyna pozytywna rzecz w jej życiu. A mając tak ogrmone problemy plus zero radości sfiksować można bardzo łatwo. Szczerze nie lapie jak mozna tak przesuwac akcenty, do tego stopnia skupiac sie na niej przy tak drastycznych rzeczach z jego strony, to nazywajac po prostu "nie byciem w porzadku" :O

Odnośnik do komentarza

SEX NIE ISTNIEJE . SĄ ON I ONA ( MĄŻ I ŻONA ) I SIĘ MIŁUJĄ TAK , BY KAŻDE NA TO MIAŁO OCHOTĘ I CZUŁO PRZY TYM SZCZĘŚCIE . WSZYSTKO INNE JEST NIE DOPUSZCZALNE I CHRONIONE PRAWEM . ZARÓWNO NA POTENCJĘ JAK I WALKĘ Z NIĄ SĄ LEKARSTWA . CZEŚĆ .

Odnośnik do komentarza

to chyba normalne odnosnie napalenia faceta,mam to samo dzien w dzien musze wziac dziewczyne i ja bzykac kazdego dnia ,plus do tego zdarza sie sex ekstra tz np ruchanie cioci,tesciowej .to jest najlepszy seks z dojrzala kobieta tym bardziej ze jedna i druga jestpo 45 i caly czas nosza seksowna bieizne typu sringi i do tego maja wygolony paseczek bzykamy sie 2razy w tyg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...